fbpx
Naujienos

Filmų festivalis „Aš+Miestas=Kinas“ kviečia kino kūrėjus pristatyti savo kūrybą

Filmų festivalio „Aš+Miestas=Kinas“ logotipas

Keturioliktus metus sėkmingai rengiamas respublikinis trumpametržių filmų festivalis „Aš+Miestas=Kinas“ skatina kurti filmus ir juos pristatyti didžiajame kino ekrane Panevėžio kino centre „Garsas“. Rugsėjo 9 d. 15 val. vyksiančio renginio metu konkurse dalyvaujančius filmus vertins ne tik profesionali komisija, bet ir labai svarbų balsą turintys žiūrovai.

Festivalio tikslas  – suteikti erdvės ir galimybių įvairios patirties bei pasaulėžiūros kūrėjams pristatyti savo interpretacijas, skatinti kino kalbą naudoti asmeninei saviraiškai, požiūriui į pasaulį ar net socialinei pozicijai išsakyti. Pastebime, kad kiekvienais metais režisieriai atranda naujų originalių temų, todėl su nekantrumu laukiame sužinoti, apie ką kūrėjai mąstė šiemet. Kviečiame kurti paties įvairiausio žanro filmus ir nebijoti peržengti fantazijos ribas. Filmus galima filmuoti ir telefonu.

Panevėžio miesto 515 metų gimtadienio renginius vainikuosiančio festivalio „Aš+Miestas=Kinas“ metu  nekonkursinėje programoje bus parodyti 2 trumpametražiai filmai, sukurti birželį vykusiose kino centro „Garsas“ organizuotose kino dirbtuvėse. Dirbtuvėms vadovavo Auksinio scenos kryžiaus laureatas,  režisierius Antanas Gluskinas ir vienas profesionaliausių kino operatorių Lietuvoje – Vaidotas Digimas. Konkursinės programos filmus vertins kino profesionalų komisija ir į renginį atėję žiūrovai. Laimėtojai bus apdovanoti Panevėžio miesto savivaldybės bei kitų rėmėjų įsteigtais prizais.

Iki 10 minučių trukmės filmus siųskite iki rugpjūčio 24 dienos su užpildyta dalyvio anketa, kurią rasite svetainėje www.garsas.lt. Savo darbus siųskite el. paštu edukacija@garsas.lt arba adresu Respublikos g. 40, Panevėžys. Informacija telefonu: 8-682 19800. „Aš+Miestas=Kinas“ renginys nemokamas. Festivalį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba bei Panevėžio miesto savivaldybė.

Komentarai