fbpx
Naujienos

„Freaks On Floor“ paskolino dainą filmo anonsui

Kadras iš filmo „2 naktys iki ryto”  Kūrėjų archyvas
Kadras iš filmo „2 naktys iki ryto”
Kūrėjų archyvas

Nuo rugsėjo 2 d. Lietuvos kino teatruose ir internete pasirodysiančioje romantiškoje dramoje „2 naktys iki ryto” (2 yötä aamuun, 2015) nusifilmavusios roko grupės „Freaks On Floor“ muzika suskambo ir naujajame filmo anonse.

Nauja, ilgesnė filmo anonso versija, kurią lydi filmo esmę taikliai įkūnijanti „Freaks On Floor“ daina „Until The Morning“, atskleidžia dar daugiau Vilniuje nufilmuotos romantiškos istorijos detalių ir artėjant premjerai padeda kiek artimiau pažinti pagrindinius pasakojimo herojus.

Svetimame mieste susitikę prancūzė architektė (akt. Marie-Josée Croze) ir didžėjus iš Suomijos (akt. Mikko Nousiainen) kartu praleidžia vakarą. Ir naktį. Ryte į skirtingus lėktuvus įlipti ir niekada nebepasimatyti turėjusiai porai likimas sumaišo visas kortas – dėl Islandijos ugnikalnio išsiveržimo atšaukiami visi skrydžiai, ir netikėtai Vilniuje užstrigę nepažįstamieji susitinka antrąkart. Kaip ir jame skambanti daina, filmas įkūnija bendražmogišką artumo ilgesį, kino šilumos paieškas.

„Until The Morning“ – daina apie namų ilgesį ir buvimą kartu. Todėl manau, kad ji puikiai tinka prie filmo nuotaikos ir scenarijaus“, – sako grupės „Freaks On Floor“ vokalistas Justinas Jarutis.

Išankstinė filmo premjera, kurioje dalyvaus vienas pagrindinių filmo aktorių Mikko Nousiainen ir kūrybinė grupė vyks rugpjūčio 24 d. „Kine po žvaigždėmis“. Iš karto po seanso visi premjeros svečiai ir žiūrovai, įsigiję bilietus, kviečiami į filmo vakarėlį klube „Studio9“, kuriame su specialiai paruošta DJ programa gyvai pasirodys pats Justinas Jarutis.

Kino teatruose ir internetinėje platformoje e.kinopasaka.lt filmą galima pamatyti nuo rugsėjo 2 d.

Komentarai