fbpx
Naujienos

Garethas Evansas imsis kultinio filmo „Reidas“ trečiosios dalies kūrimo

 

Kadras iš filmo „Reidas 2“ Prior Entertainment  archyvas
Kadras iš filmo „Reidas 2“ Prior Entertainment
archyvas

Kino pasaulio sensacija tapusio filmo „Reidas“ (angl. „The Raid“) režisierius Garethas Evansas, pristatydamas antrąjį serijos filmą „Reidas 2“ (angl. „The Raid: Berandal“) sulaukė stulbinančios juostos sėkmės ir aibės kino kritikų liaupsių. Praėjusių metų pabaigoje filmo premjerai įvykus Sundance kino festivalyje šiuo metu režisierius keliauja po pasaulį, įvairiose šalyse pristatydamas filmą, sukurti kurį, kaip pats teigia, buvo sena jo svajonė.

Prieš keletą dienų įvykusioje filmo premjeroje Los Andžele įspūdžių kupini žiniasklaidos atstovai apspito režisierių, spaudos konferencijoje tiesiog reikalaudami sukurti trečiąją filmo dalį. Nors G. Evansas teigė, jog šiuo metu jo prioritetas – miegas ir poilsis, vyras prasitarė, jog jo mintyse jau turi trečiojo filmo siužetą. „Prodiuseriams kurį laiką teks palūkėti. Artimiausius trejus metus nefilmuosiu „Reido 3“, nors iš tiesų jau žinau būsimo filmo koncepciją“, – šypsojosi režisierius, pridurdamas, jog „filmo „Reidas 2“ veiksmas prasideda nuo įvykių pirmojoje dalyje praėjus dviem valandoms. „Reidas 3“ prasidės iki antrojo filmo pabaigos likus trims valandoms, t. y. trečiajame filme mes grįšime į praeitį ir padarysime posūkį naujai istorijai“, – apie savo planus atviravo G. Evansas.

Žurnalistų klausimų draskomas vyras prisipažino ir apie tai, jog iki filmo „Reidas 3“ ketina sukurti dar vieną veiksmo filmą, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks G. Evanso atradimu tapęs kovos menų meistras, „Reido“ filmų žvaigždė ir Indonezijos pencak silat čempionas bei pradedantysis aktorius Iko Uwais.

Jau šį penktadienį, balandžio 4 dieną, kinus pasieksiančiame filme „Reidas 2“ iš trijų policininkų, pirmojoje filmo dalyje patekusių į kruvinu pragaru buvusią veiksmo vietą, gyvu lieka tik Rama (akt. Iko Uwais), siekiantis kuo greičiau pamiršti siaubingus praeities įvykius. Deja, bandymai pradėti naują gyvenimą nieko nekeičia – vyro praeitis netrukus primena apie save, o prieš dvejus metus nusikaltėliams kelią pastoję įvykiai patraukia mafijos klanų, siekiančių sužlugdyti jiems neparankiu esantį Ramą, dėmesį. Bandydamas apsaugoti savo šeimą vyras nusprendžia kartą ir visiems laikams sunaikinti galingiausią Indonezijos mafijos klaną, tapdamas jo nariu. Gabumų dėka Rama netrunka pakilti karjeros laiptais, vis labiau artėdamas prie korumpuotų politikų ir pavojingų nusikaltėlių branduolio. Deja, čia vyrą ima supti dar daugiau priešų, tad kiekvienas neteisingas žingsnis jam gali tapti paskutiniu. Čia nėra draugų, artimųjų, meilės ar vietos gailesčiui. Čia karaliauja garbė ir keršto troškimas, vedamas kurio Rama stoja prieš visą mafijos klaną. Prieš dvejus metus filme „Reidas“ buvę įvykiai ima atrodyti tarsi žaidimas, palyginus su tuo, kas jo laukia dabar. Tačiau ką visą regioną valdantiems nusikaltėliams gali padaryti vos vienas vyras?..

Nepamirštamų kovų ir veiksmo scenų prisodrintas įtempto siužeto veiksmo trileris „Reidas 2“ Lietuvos kinus pasieks jau balandžio 4 dieną.

Filmo anonsas:


Prior Entertainment informacija

 

Komentarai