fbpx
Naujienos

Garsus kino kritikas sukėlė skandalą aktorę Melissą McCarthy išvadindamas hipopotame

Kadras iš filmo „Tapatybės vagilė“ Forum Cinemas archyvas
Kadras iš filmo „Tapatybės vagilė“
Forum Cinemas archyvas

Garsus amerikiečių kino kritikas, leidinio „NY Observer“ apžvalgininkas Rexas Reedas įsivėlė į skandalą, tapdamas jo epicentru. Filmo „Tapatybės vagilė“ (orig. „Identity Thief“) recenzijoje nesirinkdamas žodžių vyras abejoja pagrindinį vaidmenį atlikusios aktorės Melissos McCarthy populiarumu. Dar daugiau – R. Reedas moters apimtis prilygina „traktoriaus dydžiui“, išvadina ją hipopotame bei visais įmanomais būdais siekia sulyginti aktorę su žeme. Toks R. Reedo poelgis kino pramonėje buvo sutiktas dviprasmiškai – vieni sutiko su vyro nuomone apie filmą, kiti pasmerkė kino kritiką, negebantį savo antipatijų išreikšti taktiškai ir besirenkantį ne itin malonius epitetus.

Netrukus po filmo recenzijos publikavimo „NY Observer“ leidinyje, filmo „Sunokusios pamergės“ režisierius Paulas Feigas stojo ginti Oskarui nominuotos aktorės. Savo Twitter paskyroje režisierius tokį R. Reedo poelgį prilygino „pradinių klasių lygio apjuodinimui“, M. McCarthy pavadindamas itin taleninga aktore. Vyrui pritarė ir aktorius Ericas Stonestreetas, tokį R. Reedo poelgį vadindamas bandymais susilaukti dėmesio, tad pašaipiai paragino kolegas „skirti jam minutėlę“. Deja, kino pramonės atstovų raginimai atsiprašyti ir atsiimti savo žodžius nesuminkštino R. Reedo širdies. Kino kritikas ne tik neatsiėmė savo žodžių, tačiau ir kategoriškai atsisakė M. McCarthy adresuotas pašaipas pripažinti pernelyg aršiomis ir netaktiškomis.

Kaip teigia The Hollywood Reporter, keiksmais besiplūstantis R. Reedas dėl kilusio skandalo apkaltino kino studiją Universal Pictures, vyro žodžiais, tokiu būdu siekiančią pasipelnyti iš filmo reklaminės kampanijos. Tuo tarpu Universal Pictures atstovai tokius kaltinimus griežtai neigia, R. Reedo pasisakymus vadindami žemo lygio ir teigdami, jog tokiu skandalu paremta filmo reklaminė kampanija būtų žeminanti kompanijos orumą.

Neteisingai apkaltintu besijaučiantis R. Reedas dievagojosi susirūpinęs aktorės viršsvoriu, vardijo su tuo susijusias sveikatos problemas ir nuo nutukimo mirusių draugų pavardes, įžūliai teigdamas, jog M. McCarthy besispecializuoja „apaugimo riebalais mene“.

Pati aktorė liko konflikto nuošalėje ir susilaikė nuo bet kokių komentarų šia tema. Kovo 15 dieną į Lietuvą atkeliausianti komedija „Tapatybės vagilė“, po kurios pežiūros R. Reedas sukritikavo aktorę, papasakos apie Sendį (akt. Jason Bateman), netekusį amens tapatybės dokumentų. Nežinomam vagiui pasisavinus ne tik vyro dokumentus, tačiau ir jo gyvenimą, Sendis net neketina taikstytis su susiklosčiusia situacija, tad ryžtasi vagies gaudynėms, kurios, kaip paaiškėja, nebus lengvos. Didžiausiu jo priešu pasirodo esanti profesionali tapatybių vagilė (akt. Melissa McCarthy), pasižyminti isterišku charakteriu, puikiai smūgiuojanti iš kairės ir sugebanti vos per kelias minutes ištuštinti Sendžio banko sąskaitą!

Dinamiška ir labai juokinga komedija „Tapatybės vagilė“ jau kovo 15 dieną į Lietuvą atbilda žymėdama tikrų tikriausią pavasarį.

Plačiau apie kiną – http://www.forumcinemas.lt/Event/303224/

Filmo anonsas:

 

Parengė Amelija Lučinskaitė

Forum Cinemas informacija

 

Komentarai