fbpx
Naujienos

Geltonų konstruktoriaus žmogeliukų gerbėjams – „Lego“ pasaulio užkulisiai ir įdomiausi „Lego filmo“ skaičiai

Kadras iš filmo „LEGO filmas“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „LEGO filmas“
„ACME Film“ archyvas

Vos daugiau kaip po savaitės Lietuvos kino teatrus pasieksiančio nuotaikingo „Lego filmo“ (angl. „The LEGO movie“) daugybė kino mylėtojų laukė jau seniai. Pirmiausia, laukia didingas „Lego“ žmogeliukų debiutas kine, antra – kokybiška jų istorija rūpinosi didžiulio pripažinimo sulaukę animacinio filmuko „Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša“ autoriai ir kompiuterinės animacijos meistrai.

Naujojo nuotykių kupino kompiuterinės animacijos filmo „Lego filmas“ kūrėjai siūlo žiūrovams ir šio garsaus konstruktoriaus mylėtojams neeilinę pramogą – žvilgtelėti į juostos kūrimo užkulisius, kuriuose kunkuliuoja visas margas „Lego“ žmogeliukų pasaulis.

Kas slepiasi už „Lego“ kaladėlių filme? Pažiūrėkite: http://www.youtube.com/watch?v=cH4tMSd3QJY

„Lego“ konstruktoriaus kaladėlės – kūrybiškumo įkvėpimas iš vaikystės. Daugelis prisimena tą atradimo jausmą ir džiaugsmą, kai ant grindų mėgino ką nors pastatyti su tėvais, broliais, seserimis ar pats vienas. Šis prekės ženklas – vienas iš nedaugelio, kurie žmoniems atrodo susiję su geromis emocijomis, spontaniškumu, menu ir strategija. Šis konstruktorius – žaislas, kuris įkvepia kurti naujus dalykus, kviečia tapti išradėju. Pagrindinis filmo herojus Emetas taip pat įkūnija šią idėją“, – sakė vienas „Lego filmo“ režisierių Philas Lordas, prisipažindamas, kad pats ne sykį svajojo apie paties sukurtus „Lego“ pasaulius.

Taip pat prieš premjerą siūlome sužinoti įdomiausius „Lego filmo“ skaičius, atkeliavusius iš kūrėjų stovyklos:

1 – tiek „Ypatingųjų“ gali išgelbėti „Lego“ visatą.

4 – iš tiek unikalių kaladėlių susideda „Lego“ žmogeliukas.

11-a aktorių įgarsino originalaus „Lego filmo“ herojus, jų gretose: Chrisas Prattas, Willas Ferrellas, Elizabeth Banks, Liamas Neesonas, Morganas Freemanas ir kiti.

11 – tiek skirtingų „Lego“ pasaulių filme išvys žiūrovai.

Net 43 kompanijos „ Animal Logic“ animacijos meistrai kūrė vien filmo vaizdus.

183 – tiek unikalių „Lego“ žmogeliukų pasirodo „Lego filme“.

„Lego filme“ buvo panaudotos 2008-ios unikalios „Lego“ kaladėlių rūšys.

Tam, kad būtų sukurti visi „Lego filmo“ vaizdai, herojai ir butaforija prireikė 15080330  skirtingų „Lego“ detalių.

Nuo 1978-ųjų iš viso pagaminta net 4,5 milijardo „Lego“ žmogeliukų.

Nuo 1958-ųjų pasaulyje pagaminta 650 milijardų „Lego“ kaladėlių.

Visai šeimai skirtas labai juokingas animacinis nuotykis – „Lego filmas“ – su žinomiausiais superherojais Lietuvos kino teatrus pasieks pasaulinės premjeros dieną, vasario 7-ąją.

„Lego filmo“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"