fbpx
Naujienos

Gemma Arterton filmavimo aikštelėje įsimylėjo Justiną Timberlake’ą

Kadras iš filmo „Bėgančios kortos“. Gemma Arterton DuKine archyvas
Kadras iš filmo „Bėgančios kortos“. Gemma Arterton
DuKine archyvas

Britų aktorė Gemma Arterton mano, kad Justinas Timberlake’as yra tobulas vyras. Žavinga britė ir jau senokai ne tik dainininkas, bet ir talentingas aktorius J. Timberlake’as susipažino išskirtinio siužeto trilerio „Bėgančios kortos“ (angl. „Runner, Runner“) filmavimo aikštelėje.

Pasak G. Arterton, J. Timberlake’as ją sužavėjo ne tik puikiais vaidybos įgūdžiais, geru charakteriu, bet ir sugebėjimais golfo aikštyne.

„Jis yra pats mieliausias vaikinas šiame pasaulyje. Vienas tų vyrukų, kuris yra erzinančiai geras visose įmanomose gyvenimo srityse, – kolegai komplimentų negailėjo aktorė. – Jis nuostabiai šoka, neabejotinai, turi puikų balsą ir absoliučią klausą, yra labai geras aktorius ir išties mielas žmogus. Be to, jis neįtikėtinai geras golfo žaidėjas, aikštyne žaidžiantis su Tigeriu Woodsu ir panašaus kalibro golfo žaidėjais.“

Prisipažinusi, kad J. Timberlake’as jai paliko neišdildomą įspūdį, šiemet išsiskyrusi G. Arterton vilčių tapti aktoriaus ir dainininko mylimąją vis tik nepuoselėja. Ši vieta jau užimta – pernai jis vedė ilgametę savo draugę, taip pat aktorę Jessicą Biel.

Juosta, kurioje gimė G. Arterton susižavėjimas J. Timberlake’u – tai išskirtinio siužeto trileris „Bėgančios kortos“. Filme pasakojama vargingai gyvenančio, bet apsukraus studento (jį ir įkūnija J. Timberlake’as) istorija. Sukčiavimo meną įvaldęs vaikinas tampa interneto pokerio asu, tačiau visas kortas sujaukia diena, kai supratęs, kad pats buvo apgautas, jis ryžtasi susirasti jį pergudravusį sukčių. Jam pasiseka ir… netrukus juodu tampa nenugalimais pokerio bendrininkais, bet čia įsipainioja FTB.

Įtraukiančio ir intriguojančiai pavojingo trilerio „Bėgančios kortos“ premjera Lietuvos kino teatruose, kaip ir visame pasaulyje, planuojama rugsėjo 27 d.

Komentarai