fbpx
Naujienos

Geriausi nebekuriami draminiai TV serialai pagal KINFO

Kadras iš serialo „Twin Peaks“

Irrrrrrr….

Šį kartą dalinamės TOP 5 draminiais televizijos serialais, kurie jau pasibaigė.

TOP 5 nebekuriami serialai:

5. „Hanibalas“ (Hannibal, 2013–2015)

Estetiškas ir prikaustantis prie ekrano psichologinis trileris ir siaubo serialas apie Hanibalą Lekterį, kilusį iš Lietuvos(!). Žinoma, tai tik maloni menka smulkmena. Iš pradžių pasirodė knygų serija, vėliau filmai ir tik tada sukurtas serialas. Teigiamai įvertintas ne tik kritikų, bet ir žiūrovų. Iš viso buvo sukurti 3 sezonai po 13 serijų. Kas geriau, knygos, filmai ar serialas, spręsti paliekame jums.

Anonsas:

4. „Dingę“ (Lost, 2004–2010)

„Dingę“ – tai jau savotiška legenda tapęs televizijos serialas. Ypatingai stipriai pradėtas pasakojimas išlaikė prie ekranų prikaustytus žiūrovus net 6 sezonus. Po lėktuvo avarijos išsigelbėjusi komanda įstrigo saloje, kurioje dėjosi išties keisti dalykai. Čia buvo galima sutikti baltųjų meškų bei seniai nematytų artimų giminaičių. Kiekviena serija virsdavo vis kito keleivio pasakojimu, kuriame dabartis persipindavo su praeitimi.

Anonsas:

3. „Bręstantis blogis“ (Breaking Bad, 2008–2013)

Iš niekur atsiradęs ir neįtikėtinai daug gerbėjų įgijęs serialas pasakoja apie chemijos mokytoją, kuris po siaubingos diagnozės nusprendžia gaminti ir pardavinėti metamfetaminą. Šį planą jam padeda įgyvendinti jo buvęs mokinys. Ir nors pirmoji serija gali būti sunkiai žiūrima dėl mažo biudžeto, suteikite šiam jau legenda tapusiam antiherojo serialui galimybę ir jis išties jus nustebins.

Anonsas:


2. „Reklamos vilkai“ (Mad Men, 2007–2015)

Reklama. Amerika. 50-tieji. Dono Draperio istorija. Tobulas vyras, sakytumėte, bet ar išties? Tai reklamos pasaulio užkulisiai, vyrų ir moterų santykiai, lygių teisių klausimas, šeimos ir karjeros derinimas. Įsijunkite, jei dar nematėte.

Anonsas:

1. „Tvin Pyksas“ (Twin Peaks, 1990–1991, 2017)

Nėra lengva pristatyti 1990-aisiais sukurtą D. Lyncho ir M. Frosto sukurtą serialą apie, atrodytų, paprastą Amerikos miestelį, kurį sukrečia jaunos merginos žmogžudystė. Bet tai tikrai nėra tik detektyvas. Tai simboliai ir paslėptos prasmės, kurias reikia gebėti atskleisti. Ne veltui net ir Lietuvoje yra Tvin Pykso gerbėjų klubas, kuris diskutuoja ir stengiasi išsiaiškinti visas šios serialo paslaptis. Šiemet, praėjus 25 metams, pasirodė tų pačių kūrėjų serialo tęsinys, bet istoriją vis dėlto rekomenduojame žiūrėti nuo pradžių.

Anonsas:

Komentarai