fbpx
Naujienos

Geriausia ką turi kino ir mangos pasaulis filme „Alita: kovos angelas“

Kadras iš filmo „Alita: kovos angelas“
DU KINE archyvas

Prieš daugiau nei dešimtmetį, režisierius James Cameron ieškodamas naujo kino projekto ilgokai svarstė tarp „Įsikūnijimas“ (orig. „Avatar“) ir „Alita: kovos angelas“ (orig. „Alita: Battle Angel“).

Kaip rodo istorija, J. Cameron nusprendė sukurti filmą „Įsikūnijimas“, kuris ne tik tapo sėkmingiausiu filmu kino istorijoje, bet ir paskatino režisierių pastaruosius kelerius metus paaukoti kuriant net keturis filmo tęsinius, kurių pirmasis šiuo metu yra filmuojamas.

Nors Alitos istorija galėjo taip ir likti dūlėti J. Cameron neišsemiamų idėjų krūvoje, šis projektas turėjo vieną asmenį trokštantį filmą pamatyti kino ekranuose – režisierių Robert Rodriguez, kuriam ir buvo pasiūlyta užbaigti filmo scenarijų.

Perėmęs iš J. Cameron daugiau nei 700 puslapių užrašų, R. Rodriguez parašė 120 puslapių scenarijų, kuriame buvo viskas geriausia ką turi kino ir mangos pasaulis. Taip gimė Alita – pirmasis manga personažas realiame gyvenime.

Kita priežastis, kodėl filmas „Alita: kovos angelas“ iki šiol nepasirodė kinuose – paprasčiausiai nebuvo technologijos, leidžiančios ji sukurti. Tai tapo įmanoma tik per pastaruosius dvejus metus.

Veiksmo filmas „Alita: kovos angelas“, sukurtas remiantis Yukito Kishiro grafiniu romanu, pasakoja apie atmintį praradusią ypatingą merginą vardu Alita (akt. Rosa Salazar).

Iš metalo laužo supirktuvės merginą išgelbėjęs gailestingas kibernetikos daktaras Ido (akt. Christoph Waltz), mėgina apsaugoti Alitą nuo aplink tykančių pavojų ir jos paslaptingos praeities, tačiau naujasis merginos draugas Hugo (akt. Keean Johnson) padeda Alitai suaktyvinti pamirštus prisiminimus.

Tarp poros kylant vis didesnei meilei, Alitą pradeda vaikytis mirtinai pavojinga armija, kelianti grėsmę jos naujai atrastiems jausmams. Būtent tada Alita supranta, kad turi ypatingų kovos sugebėjimų, kurie gali būti panaudoti gelbstint mylimus draugus ir šeimą.

Nusprendusi sužinoti tiesą apie savo kilmę, Alita ryžtasi kelionei, kurios metu teks įveikti tamsią bei korumpuotą šio pasaulio neteisybę ir suvokti, kad viena nepaprasta jauna moteris gali pakeisti visą pasaulį.

Filme taip pat vaidina Mahershala Ali, Eiza González, Jennifer Connelly, Michelle Rodriguez, Jackie Earle Haley, Ed Skrein ir Casper Van Dien.

„Alita: kovos angelas“ kinuose liepos 20 d.

Filmo anonsas:

 

 

Komentarai