fbpx
Naujienos

Geriausio metų filmo anonsas žada įtampos kupiną žaidimą

Vytautas Kaniušonis, Lošėjas
Vytautas Kaniušonis, Lošėjas
Kadras iš filmo „Lošėjas“
Studija „Uljana Kim Studija“

Plačiajai publikai dar nerodyto, tačiau geriausiu jau pripažinto filmo kūrėjai primena, kad Nacionalinės premjeros laukti liko visai nedaug. Artėjant „Lošėjo“ premjerai, kuri numatyta rugsėjo 26 dieną, internete paskelbtas naujas filmo anonsas.

Naujoje anonso versijoje atskleidžiama daugiau filmo epizodų, dar nerodytų dialogų, veiksmo ir kaskadinių scenų. Dinamiškas filmo pristatymo klipas puikiai atspindi bendrą „Lošėjo“ atmosferą. Augančią įtampą jame palaiko ne tik efektingi trilerio kadrai, bet ir originalus garso takelio motyvas, o apie tarptautinę filmo sėkmę naujame anonse primena įtakingų kino leidinių atsiliepimai.

Nuo 2013 metų rudens „Lošėjas“ apkeliavo daugiau nei keturiasdešimt tarptautinių kino festivalių. Lietuvos žiūrovams juosta rodyta tik „Kino pavasario“ metu, kuomet buvo surengta po vieną „Lošėjo“ seansą Vilniaus ir Kauno publikai. To pakako, kad apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“ filmas butų pripažintas geriausiu net šešiose kategorijose. Šį pavasarį „Lošėjui“ atiteko ir svarbiausias kino įvertinimas Lietuvoje – „Sidabrinė gervė“ už geriausią ilgametražį vaidybinį filmą.

Naujas „Lošėjo“ anonsas:


„Garsų pasaulio įrašai“ informacija

www.gpi.lt

Komentarai