fbpx
Kanų liūtai, Naujienos

„Geriausios 2015 metų KANŲ LIŪTŲ reklamos“ skelbia papildomus seansus

Renginys „Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“ Organizatorių archyvas
Renginys „Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“
Organizatorių archyvas

Milžiniškai žmonių masei užplūdus net 44 salėse rodomas „Geriausias 2015 metų KANŲ LIŪTŲ reklamas“, liko ir nespėjusiųjų įsigyti bilietų. Daugelio netilpusiųjų pageidavimu skelbiami papildomi seansai kino teatruose: „Forum Cinemas Vingis“, „Forum Cinemas Akropolis“, „Pasaka“ ir „Forum Cinemas“ Kaune.

„Pamenu, kuomet prieš 10 metų šį renginį pradėjome 100 vietų salėje. Tuomet, žinoma, sunku buvo įsivaizduoti, kad kažkada per vakarą sulauksime 7 500 žiūrovų. Pasikeitė ne tik pats kino reklamos formatas, bet ir pats kino rodymo formatas. Tikras malonumas žiūrėti skaitmeninę reklamą. Ko gero, ši reklama ir buvo sukurta didžiajam ekranui. Jaučiasi akivaizdus kokybės pagerėjimas netgi lyginant su praėjusiais metais. Dėkoju organizatoriams, kurie sugebėjo surengti tokį gyvą renginį su trypimais ir švilpimais. To mūsų kino teatrų tinkle dar nėra buvę. Tad dėkoju jiems už geras emocijas“, – „Forum Cinemas“ rinkodaros vadovas Dainius Beržinis.

Papildomi seansai:

  • „Forum Cinemas Vingis“ ir „Forum Cinemas Akropolis“ spalio 21–22 d. 19 val. ir 21.30 val.;
  • „Forum Cinemas“ Kaune spalio 21 d. 19 val. ir 21.30 val.;
  • „Pasakoje“ spalio 24 d. 21.30 val.; spalio 25 d. 21.45 val.
Komentarai
Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias kino renginys Lietuvoje. Sukurtas 1995 metais, festivalis vieno didžiausių ir gausiausiai lankomų renginių šalyje vardą užsitarnavo pateikdamas žiūrovams kruopščiai atrinktą, didžiuosiuose pasaulio festivaliuose kino profesionalų ir mėgėjų įvertintą kino programą.