fbpx
Naujienos

Giedrius Savickas: kad įkrisiu į duobę, žinojo tik Gabija Jaraminaitė

Giedrius Savickas
„Poilsiautojai: pavydo žaidynės“

Išlipti iš katerio Kuršių mariose, toli nuo kranto? Be problemų – komedijos „Poilsiautojai: pavydo žaidynės“ aktoriai Giedrius Savickas, Gabija Jaraminaitė, Mindaugas Capas ir Romualdas Lavrinovič šį originalų režisieriaus sumanymą priėmė kaip atrakciją.

Kokie siužeto vingiai privertė aktorius atsidurti mariose, komedijos kūrėjai neišduoda, bet kviečia akies krašteliu žvilgtelėti į šios linksmos scenos ištrauką. Joje filmo personažai niekaip nesutaria, kam skambinti ištikus bėdai mariose: bendruoju pagalbos numeriu 112, informacijai ar tiesiai laivų policijai?

Žiūrėkite ištrauką: 

„Ta liepos diena Nidoje pasitaikė vėsi, beje, kaip ir visa praėjus vasara. Buvo nejauku prašyti aktorių lipti į vandenį.  Taip pat abejojau, ar tikrai toje vietoje yra negilu ir saugu.  Esu dėkingas aktoriams, kad jie sutiko išlipti iš katerio toli nuo kranto ir eiti vandeniu nežinia kur“, –  su šypsena prisimena režisierius Simonas Aškelavičius.

Tai, kad Kuršių marios yra tokios seklios, jog jas galima pereiti, režisierius jau anksčiau žinojo iš vietinių nidiškių. „Matydavau „Feisbuke“ kažkieno įdėtų nuotraukų, kuriose užfiksuotas briedis stovi mariose toli nuo kranto. O besiruošiant filmavimui akyse iškilo scena – per vandenį eina žmonės. Pasitarėm su vietiniais laivybos žinovais, katerio kapitonas nurodė tikslią vietą ir taip komedijoje tarp kitų nuotykių atsirado ir šis – pasivaikščiojimas briedžių takais“, – juokiasi jis.

Filme vaidinanti aktorė Gabija Jaraminaitė nuramino, kad mariose visai nesušalo. „Man buvo smagu. Pasisekė, kad marių vanduo buvo šiltas. Iš pradžių, tik įlipus į vandenį, buvo nejauku, bet po to apsipratome“, – nuotykį prisimena ji.

Tiesa, aktorė vienintelė iš visų šioje scenoje po rūbais dėvėjo hidrokostiumą. Visi aktoriai ir kartu mariomis ėjęs operatorius avėjo specialius batus, kad nesusižeistų pėdų į aštrius daiktus, kurių galėjo pasitaikyti dugne.

Visgi, kad ir kaip viskas klostėsi puikiai, vieną akimirką dviejuose kateriuose susibūrusi filmavimo komanda krūptelėjo iš išgąsčio: beeidamas mariomis aktorius Giedrius Savickas staiga visas paniro po vandeniu. „Įkrito į duobę“, – pasigirdo spėjimai. Bet po sekundės visi atsikvėpė, kai iš vandens iššokęs Giedrius pajuokavo, jog paslydo ant plekšnės. „Čia buvo mano improvizacija. Tai,  kad neva įkrisiu į duobę, žinojo tik Gabija“, – prisipažįsta jis.

Šį G. Savicko pajuokavimą pamatykite komedijos anonse:

Komedija „Poilsiautojai: pavydo žaidynės“ kinuose bus rodoma jau kitą savaitę, nuo lapkričio 24 d.

Filme taip pat vaidina Larisa Kalpokaitė, Arvydas Dapšys, Gelminė Glemžaitė, Lukas Malinauskas, Indrė Pivoraitė, Artūr Svorobovič ir Vaidotas Grincevičius.

 

Komentarai