fbpx
Naujienos

Ginkluotas Liamo Neesono herojus trileryje „Bėgte visą naktį“ stos į kovą su jo sūnų medžiojančiais galvažudžiais

Kadras iš filmo „Bėgte visą naktį“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Bėgte visą naktį“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Bėgte visą naktį“
„ACME Film“ archyvas

Veiksmo filmuose it žuvis vandenyje besijaučiantis Liamas Neesonas sugrįžta į Lietuvos kino teatrus pavojingas ir ginkluotas. Naujajame trileryje „Bėgte visą naktį“ (angl. „Run All Night “) į kampą užspeistas aktoriaus personažas mėgins ne tik išsaugoti sūnaus gyvybę, bet ir sulaukti aušros pats.

„Bėgte visą naktį“ – tai jau trečiasis bendras 62-ejų L.Neesono ir režisieriaus Jaume‘o Collet-Serra projektas. Anksčiau jie kartu dirbo prie juostų „Nežinomas“ ir „Non-stop“. Naujasis trileris kiek primena pažįstamą braižą, tačiau istorija žiūrovų laukia kitokia. „Pagrobimo“ trilogijoje buvusį operatyvininką įkūnijęs L.Neesonas šįsyk tapo eksblogiuku. Jo personažas Džimis – buvęs samdomas žudikas, pagarsėjęs šiurpą keliančia „Duobkasio“ pravarde. Tiesa, pastaruoju metu vyro reikalai klostosi ne itin puikiai – vis atsiveja praeities nuodėmės ir ramybėje nepalieka dešimtmečius Džimį persekiojantis policijos detektyvas. Todėl buvęs žinomas žudikas kur kas įnirtingiau tuština viskio stiklus nei lieja aukų kraują.

Galutinai jo reikalai pašlija tuomet, kai jo sūnus Maiklas (akt. Joelis Kinnamanas), su kuriuo Džimis ilgai nepalaikė ryšio, tampa nusikaltėlių taikiniu. Tėvui tenka rinktis – išgelbėti jo biologinį vaiką ar išsaugoti padėtį kriminaliniame pasaulyje, ilgai atstojusiame jam šeimą. L.Neesono herojus gelbėdamas sūnų atima gyvybę kitam jaunam vyrui, kuris yra ilgamečio samdomo žudiko draugo ir mafijos boso Šono (akt. Edas Harrisas) atžala. Džimis pats paskambina pranešti apie įvykusią tragediją. Žinoma, žiaurumu garsėjantis vadeiva pasiunta ir apie jokią draugystę nebegali būti nė kalbos. „Aš surasiu jį bet kokia kaina. Kai su juo bus baigta – o taip ir bus – tuomet aš leisiu tau numirti“, – ramiu tonu grasina jis.

Džimis suvokia, kad dabar jiedu su sūnumi turi sujungti jėgas prieš juos medžiojantį miestą. Stengdamiesi apsaugoti Maiklo šeimą ir save pačius du vyrai leidžiasi į pavojingiausią žaidimą su mirtimi. Aidint šūviams gaudynės truks tik vieną naktį, kuri parodys, ar galima pagaliau išsivaduoti iš nuolatinio bėgimo ir grąžinti senąsias skolas, o gal kelio atgal nebėra.

L.Neesono herojus ir jo sūnus prieš banditus ir policininkus veiksmo filme „Bėgte visą naktį“ atsilaikyti mėgins jau nuo kovo 13 dienos.

Filmo „Bėgte visą naktį“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"