fbpx
Naujienos

„Godziloje“ – be legendinės pabaisos, visa monstrų gvardija ir intriguojanti nežinomybė

Kadras iš filmo „Godzila“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Godzila“
„ACME Film“ archyvas

Artėjant veiksmo ir fantastikos filmo „Godzila“ (angl. „Godzilla“) premjerai aiškėja daugiau įdomių naujojo kino epo detalių ir didėja intriga. Iš vieno naujausių anonsų matyti, kad be legendinės japonų „Toho“ kompanijos kurtos Godzilos įspūdingoje juostoje pasirodys ir daugiau galingų monstrų, vadinamųjų kaiju (liet. keista būtybė).

Tiesa, daugumą jų galima pamatyti tik akies krašteliu, tad kinomanai spėlioja, kokius vardus ir pavidalus gavo kitos pabaisos. Pasak kino portalo Screenrant.com žinovų, filme „Godzila“ kova greičiausiai užvirs ne tarp žmonių ir Godzilos. Jų nuomone, pastarajai, tikėtina, teks grumtis gelbėjant žmoniją su kitais įspūdingais sutvėrimais.

Nors ilgą laiką filmą kūrusios kompanijos „Warner Bros.“ Ir „Legendary“ laikė siabūnus paslaptyje, Azijos rinkai skirtame ir lietuviškai jau titruotame anonse galima žvilgtelėti į visus juos iš arčiau:

Iš matomų vaizdų galima spręsti, kad „Godzila“ gali tapti vienu daugiausiai veiksmo žiūrovams pateiksiančių šio sezono filmų. Kita įdomi detalė ta, jog įmanoma, kad šįsyk legendinė Godzila taps žmonijos sąjungininku, o ne priešu, nors kol kas tai – tik gerbėjų spėjimai. Šie pasipylė po to, kai pasirodė kadrai, kuriuose kiti milžiniški mutantai niokoja miestus. Panašu, kad nauji monstrai – Japonijos mokslinių eksperimentų pasekmė. Jiems tapus nevaldomiems ir ištrūkus į laisvę pasaulis ima griūte griūti. Aktoriaus Keno Watanabe įkūnijamas herojus pasiūlo netikėtą ir rizikingą sprendimą – į šį žaidimą dėl planetos likimo įtraukti monstrų monstrą, dievybe vadinamą galiūną.

Akcentuojamas šūkis „Leiskite jiems kautis“ (angl. „Let them fight“) taip pat byloja, kad toks siužeto posūkis įmanomas. Žinoma, kol kas tai tėra spėjimai, o atsakymus Lietuvos publika kino teatruose išvysti galės jau gegužės 16 dieną. Fantastikos mėgėjai nekantriai juostos pasirodymo laukia ir dėl to, kad galbūt joje bus papasakota ir kaip legendinė Godzila atsirado. Vienas populiariausių spėjimų – branduoliniai bandymai, tačiau, skeptikų teigimu, kita versija, kad branduolinio ginklo panaudojimas buvo mėginimas nukauti Godzilą, o jo padariniai – naujų monstrų atsiradimas.

Gamta mėgsta balansą, tačiau kas ir kaip suvaldys artėjančią katastrofą filme „Godzila“ kol kas neaišku. Akivaizdu tik viena – kompiuterinės grafikos specialistai padirbėjo iš peties ir publika galės mėgautis pagal geriausias fantastikos ir veiksmo tradicijas režisieriaus Garetho Edwardso sukurtu filmu. Tai – ko gero, pirmasis bandymas Godzilą parodyti kaip personažą, o ne tik kaip monstrišką kino pagardą.

Pribloškiančių specialiųjų efektų, veiksmo ir nuotykių epas „Godzila“ – kinuose nuo gegužės 16 dienos.

Ankstesnis filmo „Godzila“ anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"