fbpx
KINFO apdovanojimai, Naujienos

Greitai paaiškės žiūrovų išrinkti metų geriausi lietuviško kino filmai ir renginiai

„KINFO apdovanojimai 2015“ Fotografė Emilija Andrašūnaitė
„KINFO apdovanojimai 2015“ Fotografė Emilija Andrašūnaitė
„KINFO apdovanojimai 2015“
Fotografė Emilija Andrašūnaitė

Baigėsi antrasis „KINFO apdovanojimai 2015“ balsavimo etapas. Iš viso sulaukta daugiau nei 60 tūkstančių žiūrovų balsų.

„Visų pirma šiais metais džiaugiamės labai aktyviu žiūrovų balsavimu, kas dieną sulaukdavome daugiau nei 2000 balsų. Nors Iš pradžių visi balsavo atsargiai ir nesimatė ryškių favoritų, tačiau vėliau viskas pasikeitė. Pirmauti visose kategorijose pradėjo kelių filmų kūrybinės komandos. Įtempčiausia kova vyko dokumentinių filmų kategorijoje“, – apie balsavimo ypatumus pasakojo renginio organizatorė Lina Sakalauskaitė.

Jau greitai paaiškės, kurie aktoriai, režisieriai, operatoriai, prodiuseriai namo parsineš „KINFO apdovanojimą“ – stilizuotą VHS kasetę. „Šiais metais turėsime dar vieną dovaną geriausiam režisieriui. Televizija TV3 jam įteiks 10 tūkstančių reklamos paketą“, – sakė renginio organizatorė Aušra Ginotytė. Be to, į apdovanojimų ceremoniją atėjęs laimingasis žiūrovas taip pat turės galimybę užlipti ant scenos ir atsiimti „Metų žiūrovo“ apdovanojimą. „Stengiamės, kad staigmenų apdovanojimų metu netruktų, juk dar niekas nežino ir kas gaus specialųjį metų „KINFO apdovanojimą“, – visų paslapčių neišdavė L. Sakalauskaitė.

„KINFO apdovanojimai 2015“
„KINFO apdovanojimai 2015“

Šiais metais apdovanojimai tiesiogiai bus transliuojami kinfo.lt, 15min.lt ir zinios.lt internetinėse platformose. Tačiau žiūrovai raginami atvykti į pačią apdovanosimų ceremoniją, kuri vyks „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre vasario 4 d., 19 val.: „Juk čia svarbūs ne tik nominantai, bet ir pagrindiniai kino kritikai ir teisėjai – žiūrovai“, – dėstė A. Ginotytė. Apdovanojimus baigs išankstinė veiksmo komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ peržiūra, kurios oficiali premjera kino teatruose įvyks tik vasario 6 d. Renginį ves aktoriai Simonas Storpirštis ir Laurynas Onuškevičius. Ceremonijos metu gros jaunatviška ir energinga grupė „Condor Avenue“.

Renginio organizatoriai perspėja, kad bilietų į apdovanojimų ceremoniją liko nebe daug. Juos galite įsigyti visose kino teatrų „Forum Cinemas“ kasose ir internetu.

Komentarai