fbpx
Naujienos

Gruodį – filmo „Dviračiais per Gruziją“ premjera!

„Dviračiais per Gruziją“ „Špikis“ archyvas
„Dviračiais per Gruziją“ „Špikis“ archyvas
„Dviračiais per Gruziją“
„Špikis“ archyvas

Prieš keletą metų įkurta ne pelno siekianti organizacija VšĮ „Špikis“ ir vėl kviečia dviračiais, kelionėmis bei nuotykiais besidominčius žiūrovus į kino teatrą, kuriame pristatys naują filmą apie kelionę dviračiais po įdomų ir tolimą – nors neretam tautiečiui ir širdyje artimą – kraštą.

Praėjusiais metais Lietuvos kino ekranus pasiekė šios organizacijos kurtas filmas „Dviračiais per Himalajus“, o šiemet jau gruodžio mėnesį bus pristatytas naujausias – „Dviračiais per Gruziją“, kuriame rodoma penkių lietuvaičių kelionė per Tušetijos nacionalinį parką. Filme atsiskleis, kaip kelionė gali suartinti penkis menkai pažįstamus žmones, kokius sunkumus tenka išgyventi, o visa tai gaubs neapsakomas Gruzijos gamtos grožis: kerintys, spygliuočiais apaugę kalnai, į kuriuos niekada nepabosta žiūrėti, milžiniški slėniai, ramybėj niekad nepaliekančios, šniokščiančios kalnų upės. Tai bus proga pajusti nesulaikomą komandos dvasią, lydinčią visais kelionės etapais – net ir kritiškiausiais momentais, ištikus netikėtiems įvykiams, apsivertus kelionės planams – bei nenumaldomą troškimą minti toliau.

Grįžę visi vieningai teigė, kad būtinai pakartosią tokią kelionę ir jau rezgą mintis, kaip ir kitais metais prisijungsią prie VšĮ „Špikis“ organizuojamos kelionės per Kirgiziją. Nors dauguma pirmą sykį ryžosi tokiai ypatingai patirčiai, jie tikina likę sužavėti šio keliavimo būdo bei norintys daugiau. Algirdas Gurevičius (vienas iš VšĮ „Špikis“ įkūrėjų bei kelionės vadovų) prasitarė, kad neaišku, kas buvo sunkiau: ar Himalajuose kilti į 5 km aukštį, ar Gruzijoje pasiekti nė 3 km aukščio nesiekiančią perėją. Kodėl? Atsakymą į šį bei daugelį kitų klausimų sužinosite pažiūrėję „Dviračiais per Gruziją“.

Premjera jau gruodžio 4 d. 19.00 val. kino teatre „Pasaka“, gruodžio 5d. 19.00 val. kino teatre „Romuva“, gruodžio 6d. (laikas tikslinamas) kino teatre „Garsas“.

Filmo anonsas:

VšĮ „Špikis“ informacija

Komentarai