fbpx
Naujienos

Gundanti viliokė Catherine Zeta-Jones filmą „Rizikinga erzinti diedukus 2“ prisotino seksualumo

Catherine Zeta-Jones ir Bruce'as Willisas
Catherine Zeta-Jones ir Bruce'as Willisas
Catherine Zeta-Jones ir Bruce’as Willisas. ACME Film archyvas.

Velso pažiba Catherine Zeta-Jones – neabejotinai viena elegantiškiausių ir gražiausių Holivudo aktorių. Naujojoje veiksmo komedijoje „Rizikinga erzinti diedukus 2“ (angl. „RED 2“) prie slaptųjų agentų būrio prisidėjusi gundytoja šįsyk kaip reikalas pakutens Bruce‘o Williso herojaus nervus. Puikus humoras, kraują kaitinantis ginklų ir efektingos moters derinys tikrai nepaliks abejingų.

Grėsmingą buvusią Frenko (akt. B.Willisas) aistrą vardu Miranda filme „Rizikinga erzinti diedukus 2“ įkūnijusi 43-ejų C.Zeta-Jones papildė filmo siužetą aistros kibirkštėlėmis. Jos herojė – gyvas įrodymas, kad moteris, negaunanti ko nori, gali tapti gerokai didesnė bėda už samdomą žudiką ar prarastą branduolinį ginklą. Galbūt Frenkui nebūtų taip sunku, tačiau jo dabartinė mylimoji Sara (akt. Mary-Louise Parker) taip pat nepatenkinta fatališkosios Mirandos pasirodymu.

Trumpą filmo „Rizikinga erzinti diedukus 2“ anonsą su seksualiąja C.Zeta-Jones pamatyti galite čia:

http://news.moviefone.com/2013/06/27/red-2-exclusive-clip-catherine-zeta-jones/?ncid=edlinkusaolp00000006

Beje, praėjusią savaitę C.Zeta-Jones pirmąsyk pasirodė viešumoje po to, kai buvo išrašyta iš ligoninės, kurioje gydėsi nuo bipolinio sutrikimo, dar vadinamo maniakine depresija. Tokia liga sergančio žmogaus nuotaika svyruoja nuo euforijos iki gilios depresijos. Šypsodamasi fotografams filmo „Rizikinga erzinti diedukus 2“ premjeroje Los Andžele aktorė spindėte spindėjo, o sveikatos bėdų nebuvo matyti nė ženklo. C.Zeta-Jones minią pakerėjo ne tik puikia nuotaika, bet ir įspūdinga juoda nėriniuota „Maria Lucia Hogan“ suknele be petnešėlių. Idealiai aktorei tinkantis drabužis atskleidė puikią jos figūrą.

Stulbinančios C.Zetos-Jones nuotraukų iš premjeros pamatyti galite čia:

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2361479/Catherine-Zeta-Jones-lovely-lace-Red-2-premiere-stunning-strapless-black-gown.html

Filme „Rizikinga erzinti diedukus 2“ pasirodo visas garbingas Holivudo žvaigždynas – be Catherine Zeta-Jones, B.Williso ir M.-L.Parker juostoje taip pat vaidina ekrano grandai Helen Mirren, Johnas Malkovichius ir Anthony Hopkinsas.

Naujausiame veiksmo filme į pensiją išėję geriausi CŽV agentai sugrįžta į grėsmingą žaidimą – susivieniję į elitinę komandą jie mėgina atrasti dingusią nedidelę, bet labai pavojingą atominę bombą. Lietuviškoji filmo „Rizikinga erzinti diedukus 2“ premjera įvyks liepos 26 dieną.

Lietuviškai titruotas filmo „Rizikinga erzinti diedukus 2“ anonsas:

Komentarai