fbpx
Naujienos

Gustavo nuotykiai prasidės Vilniaus „Akropolyje“

Kadras iš filmo „Gustavo nuotykiai“, „Tauras films“archyvas
Kadras iš filmo „Gustavo nuotykiai“, „Tauras films“archyvas
Kadras iš filmo „Gustavo nuotykiai“
„Tauras films“ archyvas

Į didžiuosius kino ekranus spalį žengsiančio specialiojo korespondento Gustavo nuotykiai prasidės jau šį šeštadienį, rugsėjo 13 dieną,, kai charizmatiškasis LTV laidos „Gustavo enciklopedija“ šeimininkas į susitikimą Vilniaus „Akropolyje“ pakvies visus žingeidžius vaikus ir jų tėvelius.

„Renginyje, kuris vyks nuo 13 iki 15 val. prie „Can Can“ picerijos, netrūks nei kvapą gniaužiančių atradimų, nei smegenis lavinančių užduočių, nei skaniausių patiekalų“, – sako Vilniaus „Akropolio“ valdytojas Česlovas Urbonavičius.

Gustavo padėjėjai vaikus ir jų tėvelius ne tik pakvies dalyvauti proto mūšių vertose viktorinose, bet ir pademonstruos neribotas „Azoto valdovų“ kulinarines galimybes. Ar galima sukurti ledus be ledo? „Azoto valdovai“ ne tik sako, kad taip, bet ir žada, jog tuo „Akropolyje“ bus galima įsitikinti savo akimis.

Kaip žinia, pats specialusis korespondentas Gustavas šiuo metu itin užsiėmęs, nes dalyvauja pirmojo nepriklausomoje Lietuvoje kompiuterinės animacijos kino filmo vaikams „Gustavo nuotykiai“ kūrime.

„Filmas pakvies visus vaikus ir suaugusius leistis į linksmą ir įspūdingą misiją – surasti dingusį lakūną, į Lietuvą gabenusį seniai prarastą Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų relikviją. Filmo scenarijus mus verčia keliauti po įdomiausias Žemės vietas, vandenynų gelmes ir net kosmoso platybes. Tačiau kol komanda dirba, man vis pasiseka kokiai valandžiukei ištrūkti susitikti su vaikais“, – sako Gustavas.

Šeštadienį Vilniaus „Akropolyje“ jis ne tik papasakos kaip sekasi kurti „Gustavo nuotykius“ bei kokie iššūkiai jo laukė filmavimo metu, bet ir pristatys vieną savo firminių patiekalų, kurį paragavę virėjai paprastai virsta po stalu.

„KPMS ir partneriai“ informacija

Komentarai