fbpx
Naujienos

Guy Ritchie apie filmo „Operacija Fortūna“ aktorių Jasoną Stathamą: jis kur kas daugiau nei tik veiksmo juostų žvaigždė

Kadras iš filmo „Operacija Fortūna: apgaulės menas“

Kino chuliganu vadinamas režisierius Guy Ritchie bei veiksmo scenų guru Jasonas Stathamas jau šį penktadienį, sausio 27 dieną, grįžta į didžiuosius ekranus su nauja juosta „Operacija Fortūna: apgaulės menas“. Žurnalistų paklaustas, kaip gydėsi žaizdas po pavojingų veiksmo scenų filmavimų, J. Stathamas juokėsi: su Guy kepdamas steikus ir konkuruodamas prie šachmatų lentos.

„Daug kam atrodo, kad į filmavimus susirenkame tik dirbti, tačiau tai netiesa. Po darbų mes dar ilgas valandas leidžiame kartu, juokiamės iš nutikusių istorijų ir kertame skanų maistą. Su G. Ritchie neįmanoma nesibičiuliauti, juk jau bendrai sukūrėme net 5 juostas. Todėl kai kiti skuba namo, mes liekame ir gydomės žaizdas vyriškai“, – juokiasi J. Stathamas.

Kadras iš filmo „Operacija Fortūna: apgaulės menas“

G. Rithie taip pat neslėpė, jog įkvėpimo, kurį jam suteikia garsusis aktorius.

„Mūza gal ir būtų per skambus pavadinimas, bet man jis kur kas daugiau nei tik filmų žvaigždė. Ei, juk jei tarp mūsų nebūtų chemijos, rinkčiausi iš daugybės kitų, sugebančių spardyti kitiems užpakalius“, – sakė G. Ritchie.

Juostoje „Operacija Fortūna: apgaulės menas“ britų žvalgybos MI6 agentas Orsonas Fortūna (aktorius Jasonas Stathamas) – vienas kiečiausių agentūros darbuotojų. Įprastai Fortūna dirba vienas, bet šįkart jis yra priverstas prisijungti prie amerikiečių CŽV agentų grupės (aktoriai Aubrey Plaza, Cary‘is Elwesas, Bugzy Malone), nes grėsmė irgi neeilinė.

Į pogrindinio milijonieriaus, ginklų prekeivio ir šiaip bjauroko būdo vyruko Grego Simondso (akt. Hugh Grantas) rankas pakliūva superslapta ir supermirtina ginklų technologija, kurią jis ruošiasi parduoti daugiausiai pasiūliusiam klientui. Naujai suformuotai agentų komandai liepiama bet kokia kaina užkirsti tam kelią.

Kad pasiektų tikslą, komanda nusprendžia pagalbon pasitelkti Holivudo dievaitį Denį Frančesko (akt. Joshas Hartnettas), kuris lyg tyčia yra labiausiai Simondso garbinama kino žvaigždė. Su Frančesko pagalba įsifiltravę į artimiausią ginklų prekeivio aplinką, komanda imasi darbo.

Tačiau kaip ir dažniausiai būna žaviojo kino chuligano Guy Ritchie filmuose – ne viskas gaunasi pagal planą. Kuo baigsis ši intriguojanti istorija, pamatysime filme „Operacija Fortūna: apgaulės menas“ kino teatruose jau nuo sausio 27 dienos.

Filmo anonsas: 

 

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"