fbpx
Naujienos

Guy Ritchie grįžta su tikra istorija trileryje „Nedžentelmeniško karo ministerija”: jei ne šie įvykiai, pasaulis nežinotų Džeimso Bondo?

Kadras iš filmo „Nedžentelmeniško karo ministerija“

Į kino teatrus su dar viena išskirtinio stiliaus veiksmo juosta „Nedžentelmeniško karo ministerija“ jau kitą penktadienį, balandžio 19 dieną, grįžta kino chuliganas Guy Ritchie‘is („Šnipas iš U.N.C.L.E.“, „Šerlokas Holmsas“, „Vagišiai“). Čia sau būdingu braižu režisierius pasakos tikrais įvykiais paremtą istoriją, kuri slepia ir dar vieną neįtikėtiną sutapimą: šioje operacijoje dalyvauja eilinis britų kareivis, vardu Ianas Flemmingas. Kas žino – jei ne šiame filme pavaizduoti įvykiai, galbūt pasaulis nežinotų ir tokio personažo kaip Džeimsas Bondas?

„Niekam ne paslaptis, kad Guy Ritchie filmavimo aikštelėje vyksta tikras chaosas. Ir jis iš viso to vis tiek sugeba padaryti nerealias juostas. Mes visi ten buvome kaip šeima, kuri kaip iš tikro gyvenimo – pykstasi, šaukia, rėkia, tranko durimis, bet galiausiai vėl visi kartu sėda prie vieno stalo arba vieno televizoriaus. Tai neįtikėtina, nesuprantu, kaip jam išeina taip viską sutvarkyti“, – pasakoja vienas pagrindinių filmo aktorių Henry’is Cavillas.

Britų kino žvaigždė labiausiai išgarsėjo Supermeno vaidmeniu ir jau anksčiau yra dirbęs su G. Ritchie ankstesniuose jo filmuose.

Kadras iš filmo „Nedžentelmeniško karo ministerija“

„Manęs žurnalistai klausia, ar jaučiau spaudimą savo herojų suvaidinti kuo tiksliau, juk „Nedžentelmeniško karo ministerija“ paremta tikrais įvykiais, o tokiu atveju atsiranda tų, kurie lygina, prižiūri, kad istorija nebūtų iškraipyta. Bet su Guy viskas kitaip – filme yra, ko nebuvo iš tiesų, nors pats „stuburas“ paliktas, todėl svarbiausias iškeltas tikslas tapti tokiais, kokius mus kūrė G. Ritchie. Herojai juostoje, manau, gerokai spalvingesni už tikruosius, nes kai kas sutirštinta, paryškinta taip, kad būtų įdomiau žiūrovams“, – sako aktorius ir modelis Alexas Pettyferis.

„Nedžentelmeniško karo ministerija“ pasakos, kaip matydama greitą ir bauginantį Hitlerio progresą, britų kariuomenė nusprendžia savo džentelmeniškumą išleisti trumpų atostogų ir suplanuoja beprotiškos drąsos ir įžūlumo reikalaujančią operaciją priešo užnugaryje.

Jai vadovauti patikima Gustavui „Gasui“ Marč-Filipsui (aktorius Henry‘is Cavillas) – puikiam kariui, bet aikštingam, ūmaus būdo ir galimai porą galvos varžtų jau pametusiam vyrukui. Išklausęs planą, Gasas tik linkteli, surenka kompaktišką tokių pat kaip ir jis išprotėjusių kolegų komandą ir išsiruošia vykdyti užduoties.

„Aso Maveriko“ prodiuserių ir G. Ritchie bendras darbas „Nedžentelmeniško karo ministerija“ į Lietuvos kino teatruos atkeliauja jau kitą penktadienį, balandžio 19 dieną.

Filmo anonsas:  

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"