fbpx
Naujienos

„Hju Glaso legenda“ kūrėjai grįžta su nauju trileriu „Pelkių karaliaus dukra“: metėme sau ir komandai iššūkį išgyventi

Pelkių karaliaus dukra
Pelkių karaliaus dukra
Kadras iš filmo „Pelkių karaliaus dukra“. ACME FILM archyvas

Išgyvenimo žanro šedevro „Hju Glaso legenda“ (The Revenant) prodiuseris ir scenaristas pristato naują, pagal tarptautinį bestselerį sukurtą įtempto siužeto trilerį „Pelkių karaliaus dukra“. Filmą, kuris kino teatrų ekranuose pasirodys jau šį penktadienį, lapkričio 10 dieną, režisavo Neilas Burgeris, praeityje išgarsėjęs juostomis „Iliuzionistas“, „Šalutinis efektas“, „Divergentė“ ir kt.

„Kodėl dabar pasirinkau šią istoriją? Labai norėjau pabėgti nuo civilizacijos, mesti sau ir komandai iššūkį išgyventi be dušų ir tualetų. Pažvelkite į dabartinį mūsų gyvenimą – už mus net vadovėlius rašo dirbtinis intelektas. O įmeskime save į visai kitokį pasaulį, pažiūrėkime, ar išgyvensime? Būtent todėl ieškojau kažko, kas supurtytų. Man rodos, radau ir jau netrukus jūs tai išvysite kino teatruose“, – šypsosi N. Burgeris.

Režisierius sako, jog jį pavergė ne tik tai, jog teko leistis į nepatogumus, išeiti iš konforto zonos. Knyga, pagal kurią sukurta juosta, milijonus skaitytojų pavergė ir psichologiniu aspektu.

„Ar gali vienaip augintas ir auklėtas žmogus užaugęs tapti visai kitokiu? Tai man ilgus metus ramiai miegoti neleidęs klausimas, įdomus asmeniškai. Neabejoju, kad jis įdomus daugeliui ir filme bus į jį atsakyta. Galbūt“, – intriguoja kūrėjas.

Trileryje „Pelkių karaliaus dukra“ pasakojama, kaip iš pažiūros įprastą gyvenimą gyvenanti Helena slepia didelę paslaptį, kurios nežino nei jos vyras, nei mažametė dukra. Mat Helenos tėvas – Džeikobas Holbrukas, „Pelkių karaliaus“ vardu išgarsėjęs tuomet, kai, pagrobęs jauną merginą, sugebėjo slapstytis pelkėse ir išlikti nesugautas net 12 metų. Kuomet pagaliau įkliuvo teisėsaugos pareigūnams, į civilizaciją sugrįžo ne tik jo pagrobta mergina, bet ir jų dukra Helena, kuriai tuomet buvo dešimt metų.

Tačiau Džeikobui pavyksta pasprukti iš kalėjimo ir Helena turi pasiruošti jo atvykimui – ji įsitikinusi, kad tėvas keliauja būtent pas ją. Ir nebūtinai su gerais ketinimais. Kad apsaugotų save ir savo šeimą, Helena priversta prisiminti visas kadaise pelkėse išmoktas pamokas. Tik ar to pakaks, kuomet tavo mokytojas buvo būtent tas, kuris dabar tapo tavo priešininku?

Įtempto veiksmo trileris „Pelkių karaliaus dukra“ Lietuvos kino teatruose – jau nuo šio penktadienio, lapkričio 10 dienos.

 

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"