fbpx
Naujienos

Hugh Jackmanas prognozuoja Oskarą aktorei Anne Hathaway

Kadras iš filmo „Vargdieniai“
Foto – Forum Cinemas.


Po didžiųjų žiemos švenčių maratono į Lietuvos kino ekranus įsisuks bene įdomiausias, sudėtingiausias ir didžiausias viltis teikiantis metų filmas – juostos „Karaliaus kalba“ režisieriaus Tomo Hooperio muzikinė drama „Vargdieniai“, kurioje pagrindinius vaidmenis atliko Hugh Jackmanas, Anne Hathaway, Russellas Crowe, Amanda Seyfried, Helena Bonham Carter, Sacha Baronas Cohenas ir Eddie Redmayne
.

Garsiai fotografei Annie Leibovitz surengus prabangią aktorių fotosesiją gruodžio mėnesio žurnalui „Vogue“, kurio viršelį papuoš Anne Hathaway, aktorius Hugh Jackmanas, interviu leidiniui dalinosi savo pastebėjimais apie filmą. Kolegų darbu filmavimo aikštelėje sužavėtas vyras atvirai prisipažino, jog už vaidmenį filme „Vargdieniai“ aktorė A. Hathaway turėtų gauti pirmąjį savo karjeros Oskarą. Apie puikius moters vokalinius duomenis ir neišsemiamus aktorinius gebėjimus kino pramonėje žinota jau seniai. Dar 2003-aisiais aktorė gavo pagrindinį vaidmenį Joelo Schumacherio muzikinėje romantinėje dramoje „Operos fantomas“, tačiau dėl įsipareigojimų nusifilmuoti antrojoje filmo „Princesės dienoraštis“ dalyje savo vietą užleido aktorei Emmy Rossum.

2009-aisiais Oskarų apdovanojimų ceremonijos metu aktorė scenoje uždainavo su pagyras jai žarstančiu Hugh Jackmanu. Nepaisant to, jog aktoriai ne tik buvo susitikę scenoje, tačiau ir dainavo kartu, žurnalui „Vogue“ H. Jackmanas teigė buvęs sužavėtas tuo, kaip puikiai jo kolegė įkūnijo savo heroję Fantiną. Juostos „Vargdieniai“ filmavimo aikštelėje išgirdęs dainuojančią A. Hathaway vyras teigė buvęs apstulbintas: „Pirmąją filmavimo dieną priėjau prie Tomo Hooperio ir pasakiau jam: „Gali tuojau pat įjungti kamerą, visa tai nufilmuoti, specialiųjų efektų dėka ištrinti jos rankose laikomą scenarijų ir ji gaus Oskarą“, – prisiminė H. Jackmanas.

Panašu, kad aktoriaus prognozės gali tapti pranašiškomis. Praėjusią savaitę Jungtinėse Amerikos Valstijose įvyko išankstinis filmo seansas, kuriame dalyvavo Kino meno ir mokslo akademijos nariai, kasmet sprendžiantys į kieno rankas keliaus geidžiamiausiu laikomas prestižinis kino pramonės apdovanojimas.

Ankstesniuose interviu teigdamas, jog filmuoti gyvai filmavimo aikštelėje dainuojančius aktorius nusprendė siekdamas emocingesnio filmo ir tikrojo miuziklo atvaizdavimo ekrane, vyras, regis, nesuklydo. Anot „The Huffington Post“, išankstinėje filmo „Vargdieniai“ peržiūroje publika plojo atsistojusi, o kai kuriuos muzikinius numerius aplodismentais lydėjo ir filmo peržiūros metu. Vienais emocingiausiai sutiktų filmo epizodų tapo aktorės A. Hathaway atliekamas muzikinis kūrinys „I Dreamed a Dream“ bei H. Jackmano „Bring Him Home“. Ar pranašiška H. Jackmano frazė apie Oskaro statulėlę A. Hathaway rankose išsipildys, sužinosime jau vasario 24 dieną, apdovanojimų ceremonijos metu.

Į Lietuvos kino ekranus vienas sudėtingiausių metų filmų, daugiasluoksnė muzikinė drama „Vargdieniai“ atkeliaus sausio 4 dieną.

 

 

Plačiau apie kiną – http://www.forumcinemas.lt/Event/303110

Filmo anonsas:

Parengė Amelija Lučinskaitė

Forum Cinemas informacija.

Komentarai