fbpx
Naujienos

Hughas Jackmanas ir Jake’as Gyllenhaalas kriminaliniame trileryje „Kaliniai“ grumsis su vaikų grobėjais

Kadras iš filmo „Kaliniai“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Kaliniai“
„ACME Film“ archyvas

Tamsus, įtemptas kriminalinis veiksmo trileris „Kaliniai“ (angl. „Prisoners“), kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Hughas Jackmanas ir Jake’as Gyllenhaalas į Lietuvą atkeliaus rugsėjo 20 dieną. Dramatiška juosta, kuri jau dabar minima tarp būsimų „Oskarų“ nominantų, papasakos apie tėvų skausmą praradus vaikus ir desperatiškus mėginimus juos susigrąžinti.

Kanadiečių režisieriaus Deniso Villeneuve’o sukurto trilerio žiūrovų laukia intensyvūs išgyvenimai – bejėgiškumas, pyktis, ryžtas ir viltis lydės viso filmo metu. Filmo „Kaliniai“ centre atsiduria tėvas, medžiotojas ir išgyvenimo meistras Keleris Doveris (akt. H.Jackmanas). Kai jo 6-metė dukra Anna dingsta, o policijos pajėgos, vadovaujamos detektyvo Lokio (akt. J.Gyllenhaalas) priverstos paleisti vienintelį įtariamąjį, Keleris praranda tikėjimą teisingumu ir nutaria pagrobėjų ieškoti pats. Beviltiškumo apakintas vyras žengia tamsiu keliu, iš kurio jis gali nė nesugrįžti.

Filme „Kaliniai“ taip pat pasirodo žinomi aktoriai Terrence’as Howardas, Viola Davis, Paul Dano, Maria Bello ir Melissa Leo.

Tarptautiniuose kino festivaliuose jau rodyta juosta kol kas sulaukė tik itin palankių kritikų vertinimų, o portale Metacritic.com ji turi labai aukštą – 95 iš 100 įvertinimą.

Kaip rašė 100-ą balų skyręs „The Hollywood Reporter“ apžvalgininkas Stephenas Farberis, „Kaliniai“ nėra lengvai žiūrimas filmas, tačiau prie jo dirbo tiek talentų, kad pamačius šią juostą jos neįmanoma lengvai pamiršti. „Sunki ir skausminga tema yra paremta puikia vaidyba ir meistrišku operatoriaus bei su šiuo filmu Holivude debiutuojančio režisieriaus darbu. Scenarijus nenuspėjamas, o H.Jackmanas atliko vieną stipriausių rolių per savo karjerą“, – rašė jis.

Širdį veriančio ir dramatiško filmo „Kaliniai“, kuriame svarbi bus kiekviena sekundė, premjera Lietuvoje įvyks jau rugsėjo 20 dieną.

Įtemptas filmo „Kaliniai“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai