fbpx
Naujienos

Į didžiuosius ekranus atkeliauja pirmasis istorijoje filmas iš herojaus perspektyvos „Hardcore Henris“

Kadras iš filmo „Hardcore Henris“ ACME film archyvas
Kadras iš filmo „Hardcore Henris“
ACME film archyvas

Žymiausias kazachas Holivude Timūras Bekmambetovas, sukūręs tokius hitus, kaip “Ieškomas”, “Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas” bei “Nakties sargyba”, pristato tai, ko kino teatruose iki šiol dar nebuvo. Filmas “HARDCORE Henris” yra turbūt pirmasis filmas istorijoje, nufilmuotas iš pagrindinio veikėjo perspektyvos. Kitaip tariant, žiūrovai visus filmo įvykius stebės pagrindinio herojaus Henrio akimis. O įvykių šiame veiksmo trileryje tikrai netrūksta.

“Neabejoju, kad filmas patiks ne tik kompiuterinių žaidimų mėgėjams, bet ir tiems, kurie didžiuosiuose ekranuose trokšta veiksmo. Filmo žvaigždė Sharlto Copley man sakė, kad nėra dirbęs sunkesnio darbo. Aš galiu tik pritarti. Kurti tokį filmą – tikras iššūkis”, – sako “HARDCORE Henris” režisierius Ilya Naishulleris.

“Šis filmas – tai tikras pervesmas kino istorijoje. Nesuprantu, kaip niekas iki šiol nesugalvojo sukurti kažko panašaus. Tai – visiškai nauja patirtis. Įsivaizduokite: jūs patirsite lygiai tą patį, ką patiria pagrindinis filmo herojus. Tai pakelia į naujas aukštumas ir suteikia nepakartojamas emocijas”, – neabejoja T. Bekmambetovas.

Kadras iš filmo „Hardcore Henris“ ACME film archyvas
Kadras iš filmo „Hardcore Henris“
ACME film archyvas

Filmas pasakoja istoriją apie žmogų, kuris pabunda ir nieko neprisimena.

Pagrindinis herojus mato prieš save moterį, kuri sakosi esanti mano žmona Estelė ir teigia išplėšusi jį iš mirties nagų. Ko gero, ji teisi, nes netrukus paaiškėja, kad bent pusė herojaus kūno dalių pakeista mechaniniais protezais.

Herojus jaučiasi lyg robotas. Tačiau bandant prisipratinti šią mintį, į palatą, kurioje Henris guli, įsiveržia nepažįstami vyrai, bando jį nušauti ir pagrobia Estelę. Kadangi ji vienintelė gali papasakoti, kas jis toks, Henris pasiryžta ją surasti. Ištrūkęs į miestą, netrukus išsiaiškina, kad yra Maskvoje.

“Ar esu čia buvęs anksčiau? Nepamenu. Aišku tik tai, kad daugybė žmonių nori mane nudėti. Už ką? Neįsivaizduoju. Bet nežadu lengvai pasiduoti”, – intriguoja filmo kūrėjai.

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"