fbpx
Naujienos

Į kino teatrus atkeliauja dar šiurpesnis prieš 17 metų kultiniu filmu tapusio „Bleiro raganos projekto” tęsinys

Kadras iš filmo „Bleiro ragana“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Bleiro ragana“
„ACME Film“ archyvas

Prieš 17 metų visą pasaulį pašiurpino paslaptinga ir klaiki istorija „Bleiro raganos projektas“. Buitine kamera nufilmuoti epizodai atskleidė tragišką trijų paauglių likimą 1994-aisiais Merilendo valstijos miškuose. Trys kiną studijuojantys jaunuoliai nutarė įsitikinti apylinkėse sklandančios legendos apie klastingą Bleiro raganą tikrumu ir dingo be pėdsakų. Jų nufilmuota medžiaga buvo rasta tik po penkerių metų. Spalio 14 dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliauja šios juostos tęsinys „Bleiro ragana“. Į paslaptinguosius miškus iškeliauja antra ekspedicija…

„Kai pasirodo kažkas panašaus į „Bleiro raganos projektą“, kuris tituluojamas vienu baisiausių siaubo filmų istorijoje, viduje nuolat kirba mintis: o kas, jei aš galiu geriau?  Juk visuomet galima pranokti pirmtakus, tik reikia degti šia idėja. Esu didžiulius siaubo filmų žanro mėgėjas, todėl noriu tapti geriausiu šioje srityje“, – sako filmo „Bleiro ragana“ scenarijaus autorius Simonas Barrettas.

Režisierius Adamas Wingardas S. Barrettą šiam projektui pasirinko ne šiaip sau. Tandemas anksčiau jau dirbo ne prie vieno projekto ir susibičiuliavo. Be to, duetą sieja ypatinga meilė siaubo filmų žanrui.

Naujasis filmas „Bleiro ragana“ – puikus jųdviejų bendradarbiavimo įrodymas. Juosta pasakos apie įvykius, kurie nutiko praėjus beveik dviem dešimtmečiams. Vienos iš trijų dingusių studenčių – Heter – brolis Džeimsas su grupele draugų nutaria išsiaiškinti, kas iš tikrųjų nutiko jo seseriai ir jos draugams. Apsiginklavę kameromis ir dviejų vietinių vedlių pagalba, jaunuolių grupelė patraukia į tuos pačius miškus. Iš pradžių ekspedicija nežada nieko paslaptingo, juo labiau – pavojingo. Tačiau užslinkus nakčiai smalsiuosius jaunuolius aplanko mistinė, paslaptinga ir pavojinga jėga. Lėtai slenkant nakties valandoms, Džeimsas ir jo draugai supranta, kad legenda nėra iš piršto laužta. Bleiro ragana tikra ir jų visų gyvybėms iškilo mirtinas pavojus.

1999 m. sukurta juosta tapo visų laikų pelningiausiu kino projektu: sukurtas vos už 60 tūkst. dolerių, viso pasaulio kino teatruose filmas uždirbo beveik ketvirtį milijardo.

Paslaptingosios siaubo juostos, kuri pradėjo „rastos filmuotos medžiagos“ kino juostų bumą, tęsinys „Bleiro ragana“ Lietuvos kino žiūrovus šiurpins nuo spalio 14 d.

https://youtu.be/qQilnH1UDLk 

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"