fbpx
Naujienos

Į kino teatrus atkeliauja jubiliejinis „Pjūklas X“: žinome, kad gerbėjai iš mūsų tikisi vis daugiau

Kadras iš filmo „Pjūklas X“. ACME Film archyvas.

2004-aisiais kino teatruose pasirodęs pirmasis „Pjūklas“ pakeitė siaubo filmų žanrą ir tapo kultinės franšizės pradžia. Artėjant pirmojo filmo 20-ies metų sukakčiai, į kino ekranus atkeliauja jubiliejinė – dešimtoji – serijos juosta „Pjūklas X“, skirta tik žiūrovams nuo 18 metų amžiaus. Filmo premjera Lietuvoje – jau šį penktadienį, rugsėjo 29 dieną.

„Su kiekviena filmo dalimi istorijos vis stiprėja. Dabar galime sau leisti kur kas daugiau – turime didesnį biudžetą, kur kas daugiau laiko ir, kas svarbiausia – franšizės gerbėjų pasitikėjimą. Žinome, kad jie laukia ir tikisi iš mūsų vis daugiau, o tai – didžiulis iššūkis. Tikimės, kad su šiuo jubiliejiniu filmu pateisinsime jūsų lūkesčius“, – prieš premjerą sakė režisierius Kevinas Greutertas.

„Kiekvieno filmų kūrėjo svajonė, kad juosta įstrigtų į atmintį. Ypatingą dėmesį šįkart skyrėme personažams, kostiumams, tamsiai aplinkai sukurti. Visa tai susipina į istoriją, kuri, neabejoju, tikrai paliks įspūdį. Dėl to mes ilgai ir sunkiai dirbome“, – sakė vienas iš juostos prodiuserių Markas Burgas.

„Pjūklas X“ įvykiai pasakoja istoriją, nutikusią tarp pirmosios ir antrosios „Pjūklo“ dalies. Sužinojęs apie negailestingą vėžio diagnozę, pagrindinis filmo blogiukas Džonas Kreimeris (aktorius Tobinas Bellas) pasiryžęs padaryti viską, kad išgytų. Išgirdęs apie rizikingą (bet, rodos, veiksmingą) eksperimentinę medicininę procedūrą Meksikoje, Džonas nedvejodamas leidžiasi į kelią. Tačiau jo laukia nusivylimas: netrukus paaiškėja, kad tai – tiesiog apgaulė, besinaudojanti tokių žmonių kaip jis bejėgiškumu, pažeidžiamumu ir viltim.

Žinoma, Džonas nėra toks, kaip kiti žmonės. Supratęs, kad buvo apgautas, vyras tiesiog įsiunta. Dabar, nepaisant ligos, jis turi naują tikslą – atkeršyti ir tai bus nepakartojama.

Tad franšizė, pakeitusi siaubo filmų žanrą, tęsiasi, o intelektualusis žiaurių spąstų autorius Džonas Kreimeris jau šį penktadienį, rugsėjo 29 dieną, grįžta į kino ekranus jubiliejinėje „Pjūklas X“ dalyje.

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"