fbpx
Naujienos

Į kino teatrus atkeliauja nauji superherojai Stebuklingoji boružėlė ir Juodasis katinas skatins mažuosius išmokti veikti kartu

Kadras iš filmo „Stebuklingoji boružėlė ir Juodasis katinas“. ACME FILM archyvas

Jau šį penktadienį, rugsėjo 15 dieną, į Lietuvos kino teatrus atkeliauja animacinis filmas visai šeimai „Stebuklingoji boružėlė ir Juodasis katinas“. Tai nauji superherojai, kurie visus – tiek mažus, tiek didelius, žada įkvėpti ne tik nuotykiams, bet ir teisybės paieškoms. Juosta mūsų šalies ekranuose pasirodo dubliuota lietuviškai.  

„Kurdami šį filmą išsikėlėme du pagrindinius tikslus – sukurti tobulą, itin patraukliai žiūrovui atrodančią vizualinę pusę bei intriguojančią istoriją, kuri atliktų ir edukacinę pusę, įkvėptų žmones kovoti už teisybę, ginti kitus. Tikiu, kad tuos tikslus įgyvendinome su kaupu“, – sako režisierius Jeremy Zagas.

Juostos šūkis yra „Stiprūs po vieną, kartu nenugalimi“. Būtent tai ir bus pagrindinė istorijos idėja.

Kadras iš filmo „Stebuklingoji boružėlė ir Juodasis katinas“. ACME FILM archyvas

„Mes galime galvoti, kad esame stiprūs, tačiau kai kuriuos iššūkius lengviau priimti, kai šalia turime pastiprinimą. Norime, kad vaikai suprastų, kaip veikia komanda, kad imtų pasikliauti bičiuliais ir pamatytų, jog pasitikėjimas kitais labai svarbu“, – pasakoja režisierius.

Filmas „Stebuklingoji boružėlė ir Juodasis katinas“ pasakos istorija apie Paryžiui ėmusį grasinti paslaptingą piktadarį Drugelį, kurio svajonė – pasėti chaosą ir užvaldyti pasaulį. Neseniai superheroje tapusi Boružėlė supranta, kad jos pareiga – užkirsti kelią nusikaltėliui ir išgelbėti savo mylimą miestą.

Jai į pagalbą netikėtai ateina dar vienas kaukėtas didvyris – Juodasis Katinas. Tačiau abiems herojams veikti kartu – nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Visgi Stebuklingajai Boružėlei ir Juodajam Katinui reiks išmokti veikti kartu, nes nors jie yra labai stiprūs po vieną, tik veikdami kartu jie gali nugalėti Drugelį.

Lietuviškai dubliuota animacinė juosta visai šeimai „Stebuklingoji boružėlė ir Juodasis katinas“ Lietuvos kino teatruose – jau nuo penktadienio, rugsėjo 15 dienos.

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"