fbpx
Naujienos

Į kino teatrus grįžta trečioji „Monstrų viešbučio“ dalis: kiekviename žingsnyje lauks po atostogų nuotykį

Kone viso pasaulio vaikų ir net suaugusiųjų pamėgtas „Monstrų viešbutis“ grįžta į kino teatrus. Jau liepos 13 dieną didžiuosiuose ekranuose pasirodys animacinio šedevro tęsinys „Monstrų viešbutis 3: atostogos“, kuris žada ne tik pakoreguoti mažųjų žiūrovų vasaros atostogų planus, bet ir parodysiantis, kaip turiningai ir su daug nuotykių atostogauja gerai pažįstamas Drakula su šeima bei draugais. Beje, į atostogas jis išsiruošia ne šiaip sau, o su labai jau „žmogišku“ tikslu.

Naujausioje dalyje didžiulė kompanija leisis į įspūdingą kruizą, mat atostogų Drakulai prisireikė ne tik dėl nuovargio, bet ir dėl vienišumo. Tačiau rasta simpatija pasirodys ne tokia jau nekalta moterėlė ir įvels keleivius į nepamirštamus nuotykius tikrąją to žodžio prasme.

„Filmo siužetas tikrai aktualus visiems – tiek mažiems, tiek dideliems. Atmetus faktą, kad beveik kiekviename žingsnyje žiūrovų lauks po nuotykį, juostos tema universali – linksmybės per atostogas, netikėtai atsirandantis detektyvas ir visų bendras noras šalia turėti artimą sau sielą. Dar žinodami visų norą nuoširdžiai pasijuokti, pridėjome gausybę juokelių: vieni pasirodys juokingi vaikams, kitus supras tik suaugusieji“, – intriguoja režisierius Genndy Tartakovsky.

Jis neslepia, jog žiūrovai filme išgirs tokių Holivudo žvaigždžių, kaip Adamas Sandleris, Selena Gomez, Steve’as Buscemi, Fran Drescher balsus, o Lietuvoje žiūrovai pamatys lietuviškai dubliuotą juostos versiją, kuriai buvo sukviesti mūsų šalies geriausiai atpažįstami aktoriai bei jų balsai.

Drakulos šeimyna filme „Monstrų viešbutis 3: atostogos“ ilsėtis pradės jau liepos 13 dieną.

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"