fbpx
Naujienos

Į Lietuvą atkeliauja Normas, lokys iš šiaurės

Kadras iš filmo „Normas, lokys iš Šiaurės“ „Acme Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Normas, lokys iš Šiaurės“
„Acme Film“ archyvas

Sausio 29 dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliaus neįtikėtinai linksmas ir pūkuotas baltas meškinas, vardu Normas. Didžiuosiuose ekranuose jis pasirodys lietuviškai dubliuotame animaciniame filme “Normas, lokys iš Šiaurės”. Tai – ne tik itin linksma komedija, bet ir net ir pačius mažiausius žiūrovus susimąstyti apie pasauliui kylantį pavojų priverčianti istorija.

Nuotaikingoje juostoje įprastą gyvenimą Arktyje gyvenantis Normas nuolat kitų per dantį patraukiamas už tai, kad neturi žudiko instinkto ir mielai žaidžia su tais, kuriuos turėtų valgyti.

Tačiau vis dažniau į Arktį atvykstant žmonėms, ši pradeda tirpti. Kolegos nusprendžia išsiųsti Normą į Niujorką, kad šis išspręstų šią problemą. Pasiėmęs į kompaniją tris lemingus, baltasis lokys iškeliauja atlikti kilnią misiją ir gelbėti namų.

Kadras iš filmo „Normas, lokys iš Šiaurės“ „Acme Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Normas, lokys iš Šiaurės“
„Acme Film“ archyvas

Patekusį į didžiulį keistą miestą, Normą netikėtai pastebi vienos kompanijos atstovai ir, galvodami, jog tai tik žmogus su neįtikėtinai tikrovišku žvėries kostiumu, pasiūlo lokiui darbą – tapti jų kompanijos talismanu.

Vėliau paaiškėja, jog tai – ta pati kompanija, kuri kurpia ambicingą planą gausiai apgyvendinti Arktį. Patekęs į pačią priešo tvirtovę, Normas imasi veiksmo.

Labai juokingą, tačiau net ir pačius mažiausius apie nykstančią Žemę susimąstyti priversiantį animacinį filmą lietuviškai garsino tokie žinomi aktoriai, kaip Jurgis Damaševičius, Jurga Kalvaitytė, Giedrius Arbačiauskas, Andrius Žiurauskas, Saulius Bagaliūnas ir kiti.

Juostos “Normas, lokys iš šiaurės”, kuri Lietuvos kino teatruose pasirodys jau sausio 29 dieną, anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"