fbpx
Reportažai

Į Lietuvos kino mylėtojų namus vėl atkeliavo šventė

Festivalio „Kino pavasaris“ atidarymo akimirka Foto - Aistė Simonaitytė
Festivalio „Kino pavasaris“ atidarymo akimirka
Foto – Aistė Simonaitytė

Į Lietuvos kino mylėtojų namus ir vėl atkeliavo šventė – Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“. Solidus, ilgametis ir pilnametis – jau 18-as. Dvi savaitės užpildytos europinio, amerikietiško, lietuviško, trumpametražio ir ilgametražio kino bei susitikimų su kino kūrėjais iš arti ir iš toli. Didelė „Kino pavasario“ komanda išrinko, atvežė ir parodys net 230 filmų, vertus Jūsų dėmesio.

Kovo 14 dieną, ketvirtadienio vakarą, festivalis tradiciškai buvo atidarytas Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“. Festivalio direktorė Vida Ramaškienė pakvietė žiūrovus drąsiai nerti į magiškąjį kino pasaulį, mėgautis gyvenimu čia, dabar ir ekrane. Kiekvienais metais „Kino Pavasaryje“ darbuojasi gausi organizatorių komanda ir dar gausesnis savanorių talkininkų būrys (šiemet net 160),  atidarymo vakarą vos sutilpęs scenoje ir garsiai paskelbęs – „Kino Pavasaris“ prasideda!“

Taigi, o Jūs ar pasiruošę šventei – šioms kino Kalėdoms ir Velykoms kartu sudėjus? Kino centras „Vingis“ jau okupuotas „Kino Pavasario“, telieka išsirinkti širdžiai mielus filmus ir pirmyn į kino sales patirti naujų įspūdžių. O KINFO komanda kaip visada smalsiai stebės įvykius ir informuos Jus. Skanaus! Susitiksime kine!

 

Komentarai