fbpx
Naujienos

Į Vilniaus miestą sugrįžta dokumentinio kino kūrybinės dirbtuvės „NordBaltic Incubator 2017“

„NordBaltic Incubator‘17“

Jau penktus metus iš eilės Audiovizualinių menų industrijos inkubatoriaus (AMII) organizuojamos dokumentinio kino kūrybinės dirbtuvės „NordBaltic Incubator‘17“  spalio 2-14 dienomis atveria duris jauniesiems kino kūrėjams bei kūrybinių industrijų studentams.

Šiais metais visi dalyvaujantys bus skatinami susipažinti su prancūzų dokumentinio kino tradicija bei pažvelgti į Vilniaus miestą naujai. Seminarus apie dokumentinio kino kūrimą ves prancūzų kino prodiuseris ir platintojas SEBASTIEN AUBERT, Amerikos nepriklausomo kino prodiuseris PAUL NETHERCOTT bei lietuvių dokumentinių filmų režisierė Ramunė Rakauskaitė. Kūrybinių dirbtuvių metu dalyvių sukurti trumpametražiai dokumentiniai filmai bus pristatyti kino teatre „Pasaka“ bei transliuojami LRT kanalu.

Projekto vadovė Inesa Kurklietytė teigia, jog Vilnius – įkvepiantis, kinogeniškas ir nuo kūrybos neatskiriamas miestas. Jis nuolat atsinaujina ir yra neišsenkantis įkvėpimo šaltinis ne tik įvairių sričių menininkams, bet ir patiems vilniečiams. Kasmet atvykstantys įvairių šalių dokumentinių filmų kūrėjai, pristatydami skirtingas filmų kūrimo tradicijas, padeda atskleisti skirtingus to paties miesto veidus bei suteikia galimybę neįprasta forma iš naujo pažinti Vilniaus miestą ne tik kūrėjams, bet ir filmų žiūrovams.

Kviečiame visus norinčius jaunuosius kino mylėtojus iki rugsėjo 30d. atsiųsti prašymą dalyvauti projekte bei trumpą savo veiklos aprašymą el. paštu: info@amiincubator.com

Daugiau informacijos apie „NordBaltic Incubator‘17“ kūrybines kino dirbtuves rasite www.nordbalticincubator.lt

Komentarai