fbpx
Naujienos

Įdomus kino kūrėjų pasirinkimas: Rachel Weisz filme „Atpildas“ pakeitė į ją visai nepanaši Nicole Kidman

Kadras iš filmo „Atpildas“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Atpildas“
„ACME Film“ archyvas

Būna atvejų, kai filmų kūrėjai nustebina vaidmeniui rinkdamiesi iš labai skirtingų aktorių – panašiai nutiko ir su filmu „Atpildas“ (angl. „The Railway Man“), kurio autoriams teko ieškoti pamainos Rachel Weisz. Aktorei buvo numatytas pagrindinio herojaus Erico Lomaxo, kurį skirtingu gyvenimo laiku įkūnijo Jeremy Irvine‘as ir Colinas Firthas, žmonos vaidmuo, tačiau jai pasitraukus iš projekto rolę atlikti buvo pakviesta Nicole Kidman.

Atrodytų, šios dvi žinomos Holivudo aktorės turi nedaug bendra – jos nepanašios ne tik išvaizda, bet ir iki šiol ekrane dažniausiai kūrė gana skirtingo charakterio herojes. 46-erių N.Kidman geriausiai kino mėgėjams žinoma dėl šaltesnių, emociškai santūresnių vaidmenų. Ji taip pat išsiskiria savo net 180 cm ūgiu, modelio figūra, rusvais plaukais ir mėlynomis akimis. 44-erių R.Weisz – tikra jos priešingybė. Anglijos aktorė net 12 cm žemesnė už savo kolegę, jos plaukai tamsūs ir tankūs, o akys rusvos. Gerbėjai ją dieviną už nuoširdų juoką ir gerokai emocingesnius vaidmenis.

N.Kidman pakeitė R.Weisz filmo „Atpildas“ kolektyve dėl kolegės įsipareigojimų dalyvauti papildomuose filmų „Ozas: didingas ir galingas“ bei „Bornas. Palikimas“ filmavimuose. Tiesa, prisijungusi prie juostos aktorių gretų, bene garsiausia Australijos aktorė pakeitė savo įvaizdį. Ji naujajame filme pasirodo gerokai trumpesniais nei įprasta, tamsiais plaukais, jos šukuosena – su kirpčiukais. Viena, kas išties charakteringa N.Kidman išlieka, tai – jos stilius ir elegancija, kurią ji spinduliuoja ir filme „Atpildas“.

Aktorės įkūnyta Patty Lomax yra britų karininko E.Lomaxo, japonų karo stovyklos belaisvio, dirbusio statant geležinkelį į Birmą, geriau žinomą Mirties geležinkelio vardu, žmona. Jos rolė tampa kertine filme tuomet, kai praėjus dešimtims metų po patirtų gniuždančių išgyvenimų vyras ryžtasi išsivaduoti nuo praeities šmėklų. N.Kidman tekusi rolė jautri – ji supratinga ir rūpestinga moteris, besistengianti padėti mylimajam atrasti ramybę.

Įvertinti C.Firtho bei N.Kidman chemiją filme „Atpildas“ stebėdami jaudinančią ir sukrečiančią, tikrais įvykiais paremtą istoriją Lietuvos žiūrovai galės jau nuo liepos 18 dienos.

Filmo „Atpildas“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"