fbpx
Kinomaistas.lt archyvas, Svarbiausios (Kinomaistas.lt)

„In Latino“ festivalis uždarytas su arepomis, kumbija ir Didžiulio muzika

Kolumbija daugumai asocijuojasi su narkotikais, mafijomis ir gatvių gaujų kovomis, tačiau tai tik paviršinis šios Lotynų Amerikos šalies įvaizdis, kurį formuoja žiniasklaida ar vietos kūrėjų filmai.

Visgi, Kolumbija yra daug daugiau – tai taip pat puikaus meno, temperamentingo šokio ir gero maisto šalis, kurią nuotoliniu būdu spalio 9–16 d. aplankė šimtai vilniečių, užsukę į Kino pavasario inicijuoto mini kultūros festivalio „In Latino“ renginius.

IMG_2354

Ketvirtadienio vakarą vykusiame „In Latino“ uždarymo renginyje pagal festivalio ambasadoriaus Jurgio Didžiulio receptą „DirtyDuck“ šefas, irgi Jurgis, pagamino nacionalinius kolumbiečių užkandžius arepas. Kaip juokavo Didžiulis, gaminti kolumbietiškas arepas Lietuvoje yra tas pats, kas cepelinus Kolumbijoje.

IMG_2383

Uždarymo vinimi tapo Jurgio kolumbietiškas koncertas, kuris ne tik išjudino visą  „DirtyDuck“ susirinkusių žmonių masę, bet kartu su festivalio viešniomis iš Kolumbijos visus pamokė kumbijos šokio pradmenų.

Be visų pramogų taip pat buvo paskelbtas geriausias Kolumbijos muzikinis vaizdo klipas:

Geriausiu Kolumbijos trumpametražiu filmu paskelbtas „Ta muzika“ (isp. Esa música):

 Reziumuojant „In Latino“ renginius, jie tapo puikia šaltoko rudens kultūrine pramoga, sušildžiusią visus savo energija bei turbūt ne vieną privertusi susimąstyti apie apsilankymą šioje karštoje Lotynų Amerikos šalyje.

Komentarai