fbpx
Naujienos

Ingrida Šimonytė apie Hillary Clinton: mano kelias buvo paprastesnis

Dokumentinis serialas „Hillary“

Spalio 26 dieną politikei, diplomatei, buvusiai pirmajai JAV ledi Hillary Clinton sukanka 73 metai. Būtent šią dieną „ŽMONĖS Cinema“ namų kino platformoje pasirodo festivaliuose įvertintas Nanette Burstein keturių dalių dokumentinis serialas „Hillary“. Ekspertų teigimu, politikė seriale atviresnė nei per visą 2016-ųjų prezidento rinkimų kampaniją. 

„Hillary Clinton turi gerokai ilgesnį gyvenimo ir politinio veikimo kelią negu aš. Manau, kad kai man bus 25 metais daugiau negu dabar, tai gali būti, kad tų panašumų bus ir dar daugiau, – apie panašumus su H. Clinton po serialo peržiūros kalbėjo politikė Ingrida Šimonytė. – Ji yra iš tų politikių, kuri perėjo įdomius laikus pasaulio istorijoje. Taip pat kovą už tai, kad moterys apskritai galėtų būti kažkur, kur jų anksčiau nebuvo – teisės mokykloje ar tam tikrose pozicijose, kurios dabar atrodo kaip nesuprantamas dalykas. Žiūrint unikalius istorinius kadrus šiame seriale, suprantu, kad yra daug dalykų, kurių man matyti savo gyvenime tikrai neteko. Kažkuria prasme, mano kelias buvo truputėlį paprastesnis.“

Keturių dalių dokumentinis serialas „Hillary“ parodo, kaip ši moteris tapo viena ryškiausių ir kartu kontroversiškiausių politinių veikėjų, pristatant nematytus 2016 metų rinkiminės kampanijos kadrus, pokalbius su politikės šeimos nariais, draugais bei žurnalistais.

Prestižiniuose Sandanso bei Berlyno kino festivaliuose įvertintas serialas „Hillary“ leidžia iš labai arti pažvelgti į šią dažnai prieštaringai vertinamą asmenybę ir atskleidžia, jog už kiekvienos ikonos visų pirmi slypi žmogus.

Tapkite prenumeratoriumi ir „Oskarui“ nominuotos režisierės Nanette Burstein dokumentinį serialą „Hillary“, „ŽMONĖS Cinema“ namų kino platformoje žiūrėkite nemokamai.

Komentarai