fbpx
Naujienos

Interneto terminai aktoriui O. Wilsonui primena kinų kalbą

Kadras iš filmo „Praktikantai“ „Du Kine“ archyvas
Kadras iš filmo „Praktikantai“
„Du Kine“ archyvas

Owenas Wilsonas prisipažino, kad nėra labai sumanus šiuolaikinių technologijų vartotojas, todėl vaidmuo komedijoje apie „Google“ kompaniją jam buvo rimtas išbandymas.

Linksmuolis O. Wilsonas kartu su Vince‘u Vaughnu komedijoje „Praktikantai“ (angl. „The Internship“) vaidina du 40-mečius pardavimų vilkus, kurie praradę darbus, nusprendžia prisitaikyti prie šiuolaikinio pasaulio ir tapti elektroninės prekybos dievais. Ir ne bet kur, o „Google“ kompanijoje. Jų neišgąsdina net tai, kad pirmiausia ten jie turi atlikti praktiką ir susirungti su dvigubai už save jaunesniais naujosios kartos genijais.

Nors filme O. Wilsono herojus ryžtingai nusiteikęs išmokti visas technines interneto subtilybes, aktorius pasakoja, kad realybėje jis nebuvęs toks drąsus.

„Komedijoje mano personažas šiek tiek sumanesnis nei Vince‘o Vaughno, kaip ir gyvenime, turbūt, bet ir man pasiruošimas šiam vaidmeniui nebuvo lengvas, – pasakoja O. Wilsonas. – Turėjau galybę pokalbių su „Google“ inžinieriais, kitais specialistais ir net kompiuteriais. Bet turiu prisipažinti, kad techninė kalba, kurią privalėjau išmokti, man vis tiek buvo sunkiai įkandama, tarsi kokia itin sudėtinga užsienio kalba“, – prisipažįsta aktorius O.Wilsonas.

Aktorius tikina, kad be suflerio filmavimo aikštelėje būtų pražuvęs: „Prisipažinsiu, kad man taip ir nepavyko išmokti visų tų techninių interneto terminų ir niekaip nebūčiau išsisukęs be suflerio ir ausinių. Be to, didžiąją laiko dalį šalia kameros turėjo stovėti žmogus, kuris rankose laikė lapus su mano žodžiais. Sakau atvirai, man visi tie techniniai žodeliai buvo tarsi kinų ar prancūzų kalbos,“ – juokiasi O.Wilsonas.

Komediją „Praktikantai“ Lietuvos kino teatruose savaitgalį jau pamatė daugiau nei 3 tūkstančiai žiūrovų.

Filmo anonsas:

„Du Kine“ informacija

Komentarai