fbpx
Naujienos

Iš mirusių prikeltu žudiku trileryje „24 valandos gyventi“ tapęs E. Hawke’as: teko gerokai paprakaituoti

Kadras iš filmo „24 valandos gyventi“
„CLINIC 212“ archyvas

Negailestingo žudiko lenktynės su dar negailestingesniu laiku.  Būtent taip vienu sakiniu apibūdinamas jau šį savaitgalį, gruodžio 8 dieną, į kino teatrus atkeliaujantis veiksmo trileris, kurio pagrindine žvaigžde kūrėjai pasirinko net 4 kartus į „Oskaro“ statulėlę pretendavusį Ethaną Hawke’ą. Jis sako, kad tai – vienas iš tų vaidmenų, kuriuos atlikti svajojo nuo pat karjeros pradžios.

„Blogiukų vaidmenų man jau pakaks, nors daug kas sako, kad prie mano veido labiausiai tinka būtent toks įvaizdis. Šįkart mano herojus – geras, bet blogus darbus daryti priverstas vyrukas.  Neslėpsiu – teko gerokai paprakaituoti ir pademonstruoti kovinius sugebėjimus.  Be to, man labai patinka, kad filme yra ir fantastinių elementų. Pats faktas, kad esu mokslininkų prikeliamas iš numirusių jau verčia suklusti ir nusipirkti bilietą į kino teatrą“, – sako aktorius.

Juostoje jis tampa ilgamečiu CŽV agentu, kuris priima pelningesnio darbo pasiūlymą ir tampa privačios kompanijos „Raudonasis kalnas“ samdiniu – gerai apmokamu smogiku. Vykdydamas šaltakraujiškus ir žiaurius viršininkų įsakymus, vyras praranda moralę, šeimą ir, galų gale, gyvenimą. Tiesiogine prasme.

Pietų Afrikoje bandydamas likviduoti „Raudonajam kalnui“ pavojingą liudininką, Trevisas žūsta. Tačiau ši misija – pernelyg svarbi, kad vyras būtų paliktas ilsėtis ramybėje. Slaptoje „Raudonojo kalno“ bandymų laboratorijoje Trevisas atgaivinamas ir priverčiamas užbaigti darbą. Tam jam duodamos 24 valandos: praėjus lygiai parai, vyro kūne įmontuotas saugiklis nužudys Trevisą galutinai.

Tiesiogine prasme gavęs antrą gyvenimo šansą, kamuojamas žuvusių sūnaus ir žmonos fantomų bei prabudusios sąžinės, Trevisas nusprendžia nepaklusti darbdaviui ir paskutinį kartą gyvenime pasielgti taip, kaip reikalauja teisingumas. Kartu su Pietų Afrikoje veikiančia CŽV agente vyras imasi saugoti svarbųjį liudininką, kad šis galėtų papasakoti apie brutalius „Raudonojo kalno“ nusikaltimus. Persiutęs kompanijos savininkas prisiekia nužudyti Trevisą, nelaukdamas, kol šiam pasibaigs duotos 24 valandos.

„Šis veiksmo trileris yra atspindys to, kas, neabejoju, jau greitu metu taps realybe ne tik filmavimo aikštelėje. Laiko klausimas, kada mokslininkai ims iš mirusiųjų prikelinėti žmones ir su jais daryti stebuklus. O kol kas džiaugiuosi, kad kinas yra ta vieta, kur susitinka išradingi ir lakią vaizduotė turintys žmonės – būtent taip ir gimsta filmai, tampantys legendomis“, – sako trilerio režisierius Brianas Smrz.

Žiaurus, negailestingas ir įtampos kupinas trileris „24 valandos gyventi“ Lietuvoje pradedamas rodyti gruodžio 8 dieną.

Filmo anonsas: 

http://youtu.be/nvGoUz96RmM

Komentarai