fbpx
Be kategorijos

Išbadėjusios žvaigždės netrukus užplūs kino teatrus

Kadras iš filmo „Išbadėjusios žaidynės“  GPI archyvas
Kadras iš filmo „Išbadėjusios žaidynės“
GPI archyvas

Parodijų komedijoje „Išbadėjusių žaidynės“ galima suskaičiuoti daugiau nei dvidešimt įvairiausių įžymybių antrininkų. Atrinkinėdama aktorius vaidmenims, filmo kūrėjų komanda prisižiūrėjo tiek kvanktelėjusių tipų, panašių į Holivudo žvaigždes, kad apie tai būtų galima sukurti atskirą filmą.

Vien jau ko verta pensijinio amžiaus kultūristė, norėjusi vaidinti Arnoldą Švarcnegerį arba minios spuoguotų paauglių pretendavusių į Džastino Bieberio rolę. Tačiau į filmą pateko tik panašiausi įžymybių antrininkai: Briuso Vilio, Silvesterio Stalonės ir jo didenybės Čako Noriso „dvyniai“, visa „Keršytojų“ šutvė, Haris Poteris su draugeliais Hermiona ir Ronu, reperis PSY ir dainininkės Tailor Svift kopija.

Dar galime pridėti „Bado žaidynių“ personažus, su Ketne Everdyn priešakyje ir Pyteriu Melarku (kuris neatsitiktinai išėjo itin panašus į jau minėtą Džastiną Bieberį) pasturgalyje. Taip pat galime pridėti mėlynuosius „avatarus“ bei sekso scenose iš po žemių lendančius „Žiedų valdovo“ nykštukus.

Parodijų mėgėjai „Išbadėjusių žaidynių“ kūrėjus tikrai atsimena iš „Kiečiausių Spartos vyrų“, „Paties baisiausio filmo“ ar „Katastrofiškai nesėkmingo filmo“. Nežinia, ką rūko vyrukai sukūrę šias kultines komedijas, bet ko jau ko, o juodo humoro jiems galėtų pavydėti daugelis.

Tamsiausiu metų laiku kino teatrus užplūsta ne zombiai, jau nuo lapkričio 29 dienos Lietuvos kino sales okupuoja išbadėjusios žvaigždės.

Filmo „Išbadėjusios žaidynės“ anonsas:

GPI informacija

Komentarai