fbpx
Naujienos

Išgirskite: pristatyta įkvepianti pirmoji filmo „Insurgentė“ garso takelio daina, kurią atliko grupės „M83“ ir „Haim“

Isurgentė
Isurgentė
Kadras iš filmo „Isurgentė“
„ACME Film“ archyvas

Vos daugiau kaip po poros savaičių Lietuvos kino mėgėjai galės išvysti filme „Divergentė“ matytos Beatrisės Prior (akt. Shailene Woodley) nuotykių tęsinį. Naujosios juostos „Insurgentė“ nekantriai laukiantys žiūrovai internete jau kurį laiko dalijosi dideliais lūkesčiais filmo garso takeliui, kuriame – daug žinomų vardų. Šią savaitę buvo pristatyta pirmoji garso takelio daina, kurią atliko grupės „M83“ ir „Haim“.

Ilgą laiką netrūko svarstymų, kokius muzikantus pasirinks filmo kūrėjai. Tad nemažai pirmosios dalies gerbėjų nudžiugo „M83“ sugrįžimu. Pirmajame filme kūrinį „I Need You“ atlikę prancūzai šįsyk suvienijio jėgas su poproko grupe „Haim“ kūriniui „Holes In The Sky“.

MTV.com vertintojai neslėpė komplimentų naujajam kūriniui girdami spalvingą, palengva pulsuojantį garsų orkestrą, turtingus Haim seserų balsus (grupę sudaro seserys Este, Danielle ir Alana Haim, bei būgnininkas Dashas Huttonas, – red.past.) ir neprilygstamus „M83“ komponavimo sugebėjimus. „Holes In The Sky“ leidžia įsivaizduoti skrydį ir beribes erdves, suteikia svajingą pojūtį.

Dainą M83 – Holes In The Sky ft. Haim“ išgirsti galite čia:

Kaip kalbėjo „Haim“ vokalistės, jos jau seniai buvo Anthony Gonzalezo ir „M83“ gerbėjomis, tad jų kolektyvą ypač nudžiugino pasiūlymas padainuoti drauge. „Puikiai praleidome laiką įrašų studijoje, viskas įvyko labai greitai ir natūraliai. Esame laimingos, tapusios „Insurgentės“ dalimi“.

Jau kovo 17 dieną bus išleistas pilnas filmo „Insurgentė“ garso takelis. Jame galėsite išgirsti šias dainas:

 1. „M83“ – „Holes in the Sky“ [ft. „Haim“]
  2. „Royal Blood“ – „Blood Hands“
  3. Woodkid – „Never Let You Down“ [ft. Lykke Li]
  4. Anna Calvi – „The Heart of You“
  5. Zella Day – „Sacrifice“
  6. SOHN – „Carry Me Home“
  7. „Imagine Dragons“ – „Warriors“
  8. Joseph Trapanese – „Convergence Score from Insurgent“

Filme „Insurgentė“ pasirodys ne tik „Auksiniam gaubliui“ nominuota Sh.Woodley ir jos mylimąjį ekrane įkūnijęs Theo Jamesas, bet ir „Oskarų“ laureatės Kate Winslet ir Octavia Spencer, jaunoji Zoë Kravitz, Naomi Watts ir kiti.

„Insurgentės“ įvykiai toliau rutuliojasi į penkias bendruomenes padalintoje futuristinėje visuomenėje. Kiekvienam čia skirtas konkretus vaidmuo, o už jo nevykdymą rizikuojama tapti atstumtaisiais. Už šiuos žiauresnio likimo nusipelno tik tie, kurie turi keletui bendruomenių būdingų bruožų – jie laikomi nekontroliuojamais ir yra medžiojami. Viena jų – Beatrisė. Pirmojoje dalyje savo prigimtį nuslėpusi ir vieną savo trenerių, Ketvirtąjį, pamilusi mergina dabar priversta bėgti, nes ji kelia grėsmę esančios santvarkos stabilumui. Antroji „Divergentės“ dalis „Insurgentė“, kurią režisavo vokiečių kino kūrėjas Robertas Schwentke, į Lietuvos kino teatrus atkeliaus kovo 20 dieną.

Trumpasis filmo „Insurgentė“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"