fbpx
Naujienos

Įsimintiniausia detale Margot Robbie filmo „Susikaupk“ atrankoje tapo jos paplyšę atostoginiai šortai

Kadras iš filmo „Susikaupk“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Susikaupk“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Susikaupk“
„ACME Film“ archyvas

Elegantiškas ir šmaikštus aferų trileris„Susikaupk“ (angl. „Focus“), kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Willas Smithas ir filme „Volstryto vilkas“ sužibėjusi Margot Robbie, jau šią savaitę pasieks Lietuvos kino teatrus. Nuo 2007-ųjų profesionaliai vaidinančiai jaunai Australijos aktorei naujoji kišenvagės Džesės rolė – dar vienas laiptelis į geidžiamiausių Holivudo aktorių gretas, mat šioje juostoje ji puikiai atskleidė fatališkos ir pavojingos moters potencialą.

Mačiusiems M.Robbie sekmadienio vakarą žengiančią raudonuoju „Oskarų“ teikimo ceremonijos kilimu, ko gero, sunku patikėti, kad šviesiaplaukei – tik 24-eri. Jauna aktore tiesiog spinduliuoja pasitikėjimą savimi ir nevengia mestelėti viliokiškų žvilgsnių. Naują šukuoseną iki pečių pademonstravusios M.Robbie nuotraukas iš didžiausio metų kino įvykio pamatyti galite čia.

Aktorių atrankai neturėjo nė padorių marškinių

M.Robbie papasakojo, kad tuo metu, kai sulaukė skambučio, jog „Susikaupk“ režisieriai Glennas Ficarra ir Johnas Requa pageidauja ją matyti, ji buvo išvykusi į turistinę-poilsinę kelionę Kroatijos Hvar saloje. „Situacija buvo gana juokinga. Buvau susitikusi su filmo kūrėjais prieš keletą mėnesių ir po to nieko iš jų negirdėjau. Nemaniau, kad gausiu vaidmenį. Tada, iš niekur nieko, man atostogaujant toli nuo civilizacijos, sulaukiu skambučio: „Kaip greitai gali atsirasti Niujorke?“ Reikėjo mane matyti – buvo šiek tiek panikos – sumečiau drabužius į lagaminą ir išdūmiau Niujorko link: keliavau vandens dviračiu, keltu, tuomet vietiniu autobusu, kad pasiekčiau oro uostą, o iš ten jau lėktuvu į JAV. Man atskridus paaiškėjo, kad mano lagaminas dingo pakeliui. Visai neturėjau laiko, turėjau tik tuos drabužius, kuriuos vilkėjau, buvau miegojusi 6 valandas per pastarasias porą dienų, bet keliavau į atranką dėl Džesės rolės”, – pasakojo ji.

M.Robbie pasakojo „The Independent“ žurnalistams vilkėjusi paplyšusius šortus ir pižamos marškinėlius. „Teko bėgti į parduotuvę Manhetene ir griebti pirmus pasitaikius marškinius“, – prisiminė ji. Ironiška, kad vėliau „Susikaupk“ prodiuserė Denise Di Novi pasakojo, kad M.Robbie maloniai nustebino kūrėjus pasirinkdama atrankai netradicinį įvaizdį, kurio įsimintiniausia detale tapo būtent šortai. Kitądien po atrankos M.Robbie sulaukė patvirtinimo, kad yra pasirinkta vaidmeniui.

Aktorės herojė Džesė filmo metu išgyvena nemenką psichologinę transformaciją – „Susikaupk“ pradžioje žiūrovai ją mato kaip kišenvagę-mėgėją. Ji turi savitą požiūrį, tačiau yra naivi. Patyrusio aferisto Nikio globon paimta mergina nuo jo atitolsta, po to, kai įsižiebę jausmai ima kelti grėsmę jų darbeliams. Vėliau filme Džesė pasirodo jau visiškai kitokia – išsigydžiusi sudaužytą širdį, gerokai tvirtesnio būdo, susitelkusi ir sauganti savo jausmus.

Milžiniški pinigai, kunkuliuojančios aistros ir charizmatiškas aktorių duetas filme „Susikaupk“ – jau nuo vasario 27 dienos.

Filmo „Susikaupk“ anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"