fbpx
Naujienos

Išleistas filmo „Lošėjas“ garso takelis (audio)

Albumo viršelis GPĮ archyvas
Grupė „The Bus“: Domas Strupinskas ir Pauliaus Kilbauskas Narvydo Naujalio nuotrauka
Grupė „The Bus“: Domas Strupinskas ir Pauliaus Kilbauskas
Narvydo Naujalio nuotrauka

Artėjant rugsėjo 26 dieną numatytai nacionalinei filmo premjerai, projektas „The Bus“ išleido filmo „Lošėjas“ garso takelį. Už šį darbą muzikos kūrėjų duetas, kurį sudaro Pauliaus Kilbauskas ir Domas Strupinskas, buvo įvertintas Lietuvos kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“. Jų sukurtas filmo garso takelis pripažintas metų geriausiu kompozitoriaus darbu.

Albumo viršelis GPĮ archyvas
Albumo viršelis
GPĮ archyvas

Pauliaus Kilbauskas ir Domas Strupinskas žinomi iš tokių projektų, kaip „Empti“, „Dublicate“, „MIR project“, „Bango Collective“, „No Dog Barking“, „Overtone“, „Dykumos“, „Snapsounds“ ir kitų. Šiuo metu „The Bus“ nariai bendradarbiauja kurdami muziką ne tik filmams, bet ir kompiuteriniams žaidimams. Jie įrašė iki šiol komerciškai sėkmingiausio lietuviško filmo „Redirected“ muzikinį takelį.

„Lošėjo“ garso takelį sudaro dvylika kūrinių. Tarp jų rasime filmo anonse panaudotą ekspresyvų ir ritmingą „Business“ bei gerokai ramesnių, instrumentinių kompozicijų. Albumo viršeliui panaudotas tarptautiniams festivaliams skirtas „The Gambler“ (tokiu pavadinimu „Lošėjas“ pristatytas tarptautinei publikai) plakatas.

Pasiklausyti „Lošėjo“ garso takelio galima čia.

Filmo anonsas:

Komentarai