fbpx
Naujienos

Įspūdingi Žilvino Trato vaidmenys kine – nuo vampyro iki legendinio krepšininko

Žilvinas Tratas ir Emilis Vėlyvis filmo „Nakties sergėtojai“ filmavime GPĮ archyvas
Žilvinas Tratas ir Emilis Vėlyvis filmo „Nakties sergėtojai“ filmavime
GPĮ archyvas

„Nakties sergėtojai“ – kultinio Lietuvos režisieriaus Emilio Vėlyvio dovana jauniesiems fantastinių specialiųjų efektų filmų mėgėjams! Net 3 milijonus eurų kainavusiame pastatyme (palyginimui filmų „Tadas Blinda“ biudžetas buvo apie 1 mln. eurų, „Redirected“ – apie 860 tūkst. eurų) vaidina ir lietuvis aktorius bei modelis Žilvinas Tratas.

Jau kurį laiką Žilvinas prisistato kaip James Tratas, tokį vardą pasirinko dėl karjeros užsienyje – aktorius gyveno ir filmavosi Čekijoje, Rusijoje, Didžiojoje Britanijoje. Lietuvoje jis išgarsėjo TV3 šou „Meilė ar pinigai?“ Lietuviškuoju Švarcu vadinamas aktorius ir modelis kelia susižavėjimo bangas dėl tobulų kūno formų, bet vasarą gerbėjus nustebino, savo Facebook‘o puslapyje paviešinęs jautrų kadrą su kūdikio rankyte ir užrašu „and suddenly nothing else matters anymore“ („ir staiga niekas daugiau nebėra svarbu“).

Tačiau pasaulį išvydusi atžala, matyt, nesujaukė Žilvino planų, ir jis grįžo filmuotis į Rusiją filme apie legendines TSRS-JAV rungtynes, kur įkūnijo tuometinį geriausią Lietuvos krepšininką Modestą Paulauską.

Filme „Nakties sergėtojai“ Ž. Tratas suvaidino įspūdingą vampyrą, vieną iš klano vadų pakalikų. Vaidmeniui kaskart jis buvo neatpažįstamai nugrimuojamas – veidas transformuojamas, prilipdomos vampyriškus bruožus išryškinančios detalės. Didelę dalį savo darbo dienos filmo aktoriams teko praleisti grimo kėdėje. Talentingų stilistų darbo rezultatas – kelios dešimtys įtikinamai grėsmingų, šiurpinančių ir dantis šiepiančių kito pasaulio būtybių ekrane.

„Nakties sergėtojai“ jau kinuose!

 

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija

Komentarai