fbpx
Naujienos

Išsipildė „Tetos Betos“ svajonė – ji suvaidino filme

Bernadeta Lukošiūtė
Bernadeta Lukošiūtė Kūrėjų archyvas
Bernadeta Lukošiūtė
Kūrėjų archyvas

Ilgus metus televizijos laidą „Labanakt vaikučiai“ vedusi Bernadeta Lukošiūtė, žinoma kaip Teta Beta, užsimojo nustebinti jau užaugusius savo žiūrovus – ji išpildė ilgametę svajonę ir suvaidino filme. Laidų vedėją išvysime nuotykių komedijoje „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“.

Nesitikėjau, kad įpusėjus 7 dešimtį manęs laukia toks nuotykis. Vieną dieną pas mane į LRT radiją atėjo du linksmi režisieriai. Jie papasakojo, kokį vaidmenį nori man skirti. Man patiko jų entuziazmas, tai, kad jie jauni, turi idėjų ir ketina sukurti įdomų, žiūrovui nuotaiką keliantį filmą“,- sako B. Lukošiūtė, šiuo metu vedanti LRT radijo laidą „Tetos Betos viktorina“.

Ji prisipažįsta režisieriais patikėjusi iškart, o scenarijų perskaičiusi vėliau. „ Atsimenu, net garsiai kikenau. Man patiko istorija ir tai padėjo galutinai apsispręsti“,-pasakoja ji.

Lukošiūtė išduoda, kažkada svajojusi būti aktore, bet maniusi, kad yra per didelė intravertė ir jos vieta – radijuje. Dabar, suvaidinusi pirmame savo filme, ji pergyvena, ar viską atliko gerai ir su jauduliu laukia premjeros dienos.

Filmą „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ kuria režisieriai Simonas Aškelavičius ir Ričardas Marcinkus. Tai pasakojimas apie du draugus iš mažo miestelio. Jie įsipainioja į rimtą nuotykį, kuris kelia pavojų ir išbando jų draugystę. Visą  istoriją lydi humoras bei gera nuotaika iki pat filmo pabaigos.

Pagrindinius Sauliaus ir Pauliaus vaidmenis atlieka šiuo metu vieni geriausių jaunosios kartos Lietuvos aktorių – Giedrius Savickas ir Marius Repšys. Taip pat vaidina: Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas,  Rimantė Valiukaitė,  Evaldas Jaras, Rolandas Dovydaitis, Eglė Gabrėnaitė, Arvydas Dapšys, Šorena  Džaniašvili, Rita Žliobaitė bei kiti.

Filmo premjera visos Lietuvos kino teatruose – vasario 6 dieną.

Daugiau apie filmą „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“: https://www.facebook.com/sauliusirpaulius

Pirmasis filmo anonsas:

Komentarai