fbpx
Lietuviški filmai, Naujienos

Išskirtinė gražuolė aktorė Sunny naujoje lietuviškoje komedijoje

Dešinėje vokiečių mažųjų špicų veislės atstovė Sunny

Sunny gali pasigirti vaidmenimis kino filmuose, reklamose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Ją galima išvysti Monikos Pundziūtės dainos „Žinau, ką turiu“ klipe, o nuo lapkričio 9 d. – ir naujoje lietuviškoje komedijoje „Melagiai“. Ji visada linksma, labai sociali (turi net savo Instagram paskyrą!), niekada nesiskundžia dėl nuovargio, o savo profesionalumą filmavimo aikštelėje įrodo reikalaudama daug mažiau dublių nei garsiausi Lietuvos aktoriai. Susipažinkite: ji – vokiečių mažųjų špicų veislės atstovė Sunny.

Holivude prigijęs prietaras: jeigu nenori problemų, niekuomet nefilmuok gyvūnų ir… vaikų. Naujos komedijos „Melagiai“ režisierius Marius Kunigėnas prietarais netiki. Pasak jo, filme suvaidinę jaunieji aktoriai buvo vienas džiaugsmas visai filmavimo komandai, o kalytė Sunny pranoko lūkesčius – nė karto neteko kartoti scenos dėl to, kad keturkojė žvaigždė būtų padariusi klaidą! Aktoriai džiaugėsi pūkuotosios kompanija, o Giedrius Savickas net davė jai pravardę – Pugačiova.

Sunny šeimininkė Modesta Malinauskaitė, turinti vokiečių mažųjų špicų veislyną, pasakojo, kad filmui „išnuomojo“ net 5 keturkojus. Tačiau Sunny buvo pagrindinė žvaigždė ir apsiėjo be dublerių pagalbos, nesunkiai išpildydama visus režisieriaus reikalavimus. „Specialiai filmui dresuojama ji nebuvo, tiesiog yra išmokyta pagrindinių komandų ir nebijoti žmonių, – teigė šeimininkė. – Sunkiausiai sekėsi išgulėti vienoje vietoje ilgesnį laiką ir loti pagal komandą“.

Į komiškas ir intriguojančias šeimos narių peripetijas jau nuo pirmųjų minučių įsuka nauja lietuviška komedija „Melagiai“, kurią prodiusavo lietuviškų kino hitų „Nepatyręs“ ir „Tarp mūsų, berniukų…“ prodiuseris Paulius Virbickas bei prodiuseriai Stasys Baltakis ir Vladimiras Razarionovas.

Tavo mylimoji ką tik pranešė – ji laukiasi. Būtų puiki žinia, tik… tavo mylimoji yra tavo brolio žmona! Bet tai dar ne viskas. Nespėjus paskelbti visiems „gerosios naujienos“, tėvai netikėtai pareiškia – jie skiriasi! Po penkiasdešimties metų kartu… Ir visa tai vyksta prieš pat gražiausias metų šventes – Šv. Kalėdas! Bet pabaiga nustebins dar labiau, nes tokios atomazgos nesitikėjo niekas. Visi herojai yra ne tokie, kokie atrodė iš pirmo žvilgsnio…

Filme be žaviosios Sunny vaidina net kelių kartų kino žvaigždės: Giedrius Savickas, Dainius Kazlauskas, Edita Užaitė, Brigita Arsobaitė, Giedrė Giedraitytė, Liubomiras Laucevičius, Larisa Kalpokaitė ir Gediminas Girdvainis. 

Komedija „Melagiai“ – kinuose nuo lapkričio 9 d.

Komentarai