fbpx
Lietuviški filmai, Naujienos

Išskirtinės Ramūno Rudoko dienos: iš gimdymo namų – į filmavimo aikštelę

Ramūnas Rudokas seriale „Pasmerkti“

Rugsėjo 24-ąją aktorius ir režisierius Ramūnas Rudokas ketvirtą kartą tapo tėvu, jo žmona Justina Santaros klinikose pagimdė sūnų, kurį pora pavadino Raidu Ramūnu. Šiuo metu namuose savo pagausėjusia šeima besidžiaugiantis R. Rudokas savaitgalį rankose laikys jau ne kūdikį, o scenarijų ir kadruotes: Kaune pradedamas filmuoti pilnametražis vaidybinis filmas „Pasmerkti. Kauno romanas“.

TV3 eteryje prieš daug metų startavusi trilogija „Nemylimi. Svetimi. Pasmerkti“ tapo kultiniu serialu, kuris pastaraisiais sezonais prasitęsė dar dviem dalimis ir baigėsi jo milžiniškai gerbėjų armijai itin maloniomis eilutėmis „Tai dar ne pabaiga“.

Tačiau serialas – serialu, o šį savaitgalį Kaune kompanija „Singing Fish“ pradeda statyti originalų kino filmą, kriminalinę dramą „Pasmerkti. Kauno romanas“. R. Rudokas – jo režisierius.

„Man tai bus pirmas pilno metro filmas. Ir, žinoma, kas gi nenori padaryti gero filmo“, – sako R. Rudokas, pastaruoju metu režisavęs populiarius TV serialus, ir jau antrą dieną po Raido Ramūno atėjimo į pasaulį iš gimdymo namų lėkęs tiesiai į filmavimo aikštelę.

„Namie spalį būsiu retai. Bet gavau žmonos palaiminimą. Važiuok dirbt, sako, paliubomu“, – juokiasi Ramūnas, jau paniręs į scenarijaus vingius ir jo herojų išgyvenimo peripetijas.

„Filme bus daug specialiųjų efektų, tačiau mes nesistengsime sukurti katastrofos. Šis filmas pirmiausiai yra ne apie sprogstančias mašinas ar griūnančius namus. Tai yra istorija apie žmones, kurie dėl tam tikrų poelgių pasmerkia save ir savo artimuosius kančiai. Rodysime tai, kad už padarytas klaidas esi pasmerktas atsakyti. O šūvių ir ugnies tikrai bus, juk tai – kriminalinė drama“, – kalba režisierius.

Pasak jo, „Pasmerktų“ gerbėjai jau daug metų atsitiktinai sutikdami Ramūną padėkoja už šį serialą. „Kad ir kiek būtų buvę serijų ir nuomonių, žmonės prieina gatvėje ir sako: „Ačiū tau už „Pasmerktus“.“ Tai yra malonu, bet labai noriu pasakyti, kad sėkmė yra ne mano vieno, ir ne vien aktorių indėlis. Tai yra bendras komandos rezultatas: scenaristo, prodiuserių, vaizdo dailininkų, montuotojų, grimo meistrų, rekvizitininkų ir daugybės kitų žmonių darbas. Kartais stebiuosi, kiek talentų telpa kiekviename jų ir kaip kiekvienas iš mūsų tuo pat metu sugeba atlikti kelias skirtingas užduotis. Gera dirbti su tokia komanda. Ir labai džiaugiuosi, kad dabar kino filmą statysime Kaune – daug jo scenų bus nufilmuota kaip tik ten. Juk Kaunas myli vilniečius ir visuomet labai gerai sutinka.“

Kriminalinė drama „Pasmerkti. Kauno romanas“ yra paremta tikra istorija. Kino teatrų ekranus šis filmas pasieks 2019 metais.

Komentarai