fbpx
Naujienos

Istorijų, panašių į įkvėpusią naujajį animacinį filme „Tarzanas“, galima rasti ir šiandienos pasaulyje

Kadras iš filmo „Tarzanas“  ACME Films archyvas
Kadras iš filmo „Tarzanas“
ACME Films archyvas

Naujoji istorijos apie džiunglėse bezdžionių užaugintą berniuką interpretacija jau kitą savaitę pasieks Lietuvos kino teatrus. Visai šeimai skirtame lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Tarzanas“ maži ir dideli išvys įkvepiantį gamtos grožį, meilę ir kovą už savo namus. Naujoji juosta – tai modernus žvilgsnis į dar prieš šimtmetį amerikiečių rašytojo Edgaro Rice‘o Burroughso sukurtą pasakojimą apie džiunglių tankmėje užaugusį Tarzaną.

Nors faktas, kad žmogus buvo visiškai atskirtas nuo civilizacijos, o jam išgyventi padėjo ir į savo šeimą priėmė bezdžionės ar gorilos atrodo sunkiai įtikimas, panašūs nutikimai kartais aptinkami ir šiais laikais. Tikra sensacija tapo 2012-aisiais prabilusi, o pernai ir knygą išleidusi britė Marina Chapman. 1950-aisiais gimusi moteris daugybėje interviu papasakojo, kad ją kapucinų bezdžionės Kolumbijos džiunglėse išgelbėjo nuo mirties. Su šiais gyvūnais tuomet būdama 5-metė Marina gyveno net penkerius metus.

Džiunglių tankmėje mergaitė atsidūrė po to, kai buvo pagrobta. Jos nuomone, pagrobėjai norėjo reikalauti išpirkos, tačiau apsvaiginta Marina kurį laiką neatsigavo ir buvo palaikyta negyva bei pamesta. Išgyvenimus M.Chapman aprašė savo knygoje „The Girl With No Name: The Incredible True Story of a Child Raised by Monkeys“. Galiausiai ją iš džiunglių ištraukė medžiotojai, pardavę mergaitę į viešnamį, iš kur jai pavyko pabėgti. Kurį laiką Marina teigia gyvenusi gatvėje, o vėliau jai nusišypsojo laimė ir keistuolei mergaitei buvo rasta ją įvaikinusi šeima. M.Chapman nuotrauką išvysti galite čia: http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/southamerica/colombia/9637674/Strange-life-of-the-housewife-who-grew-up-with-monkeys.html

Kitais moderniais „tarzanais“ buvo praminti du vietnamiečiai, džiunglėse gyvenę net 40 metų. Nors ši istorija, panašu, apsiėjo be bezdžionių įsikišimo, ji pareikalavo iš dešimtmečius tankmėje gyvenusių tėvo ir sūnaus ne ką mažiau ištvermės ir prisitaikymo. Pernai rugpjūtį rasti vyrai ieškoti prieglobsčio į Vietnamo džiungles patraukė dar karo su Amerika metais.

Kaip pranešė Express.co.uk, kaimiečių pastebėti 81-erių Ho Van Thanhas ir 41-erių Ho Van Langas buvo vos prisidengę. Vėliau jie teigė visus metus gyvenę namelyje medyje, valgę vaisius, riešutus ir nuo Vietnamo karo likusias atsargas. Teigiama, kad buvęs kareivis H.V.Thanhas su 1-erių sūnumi į džiungles pabėgo po to, kai buvo sukrėstas artimųjų mirties – trys iš jų žuvo nuo bombos. Rasti vyrai vos sugebėjo kalbėti, jiems buvo skirta medikų ir psichologų pagalba. Kaip atrodė Vietnamo „tarzanai“, pamatyti galite čia: http://www.express.co.uk/news/weird/420790/Real-life-Tarzan-found-alive-after-disappearing-40-YEARS-AGO-in-the-Vietnamese-jungle

Naujajame animaciniame filme „Tarzanas“ netrūks kvapą gniaužiančių laukinės gamtos vaizdų, tačiau tuo pačiu pamokanti juosta atskleis ir žmonių gobšumą. Įdomi, įtraukianti ir nuotykių gausi spalvinga istorija Lietuvos kino teatrus pasieks jau kovo 21 dieną.

Animacinio filmo „Tarzanas“ anonsas:

)

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"