fbpx
Apdovanojimai, JAV vykstantys kino apdovanojimai, Naujienos

Įteikti 2018 m. nepriklausomo kino „Spirit“ apdovanojimai

Nepriklausomo kino „Spirit“ apdovanojimų akimirka
Šaltinis: ew.com

Vakar rašėme apie „Cezario“ nugalėtojus, šiandien skelbiame 33-iųjų nepriklausomo kino „Spirit“ apdovanojimų laureatus, o rytoj ryte sužinosime, kam atiteks geidžiamiausia metų „Oskarų“ statulėlė.

Nepriklausomo kino „Spirit“ apdovanojimuose geriausiu filmu pripažintas Jordano Peele „Pradink“ (Get Out). Filmo autorius išsivežė prizą ir už geriausią režisūrą.

Luca Guadagnino juosta „Vadink mane savo vardu“ (Call Me by Your Name) pelnė apdovanojimus už geriausią operatoriaus darbą ir geriausią aktoriaus vaidybą (Timothée Chalamet), o Gretai Gerwig atiteko prizas už geriausią scenarijų („Lady Bird“).

Pagrindinis pretendentas į „Oskarų“ apdovanojimą geriausio filmo kategorijoje – Martino McDonagh „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri) – įvertintas už geriausią aktorės (Frances McDormand) vaidybą.

Geriausiu dokumentiniu filmo tapo Agnès Varda ir JR „Veidai Kaimai“ (Faces Places), o geriausiu filmu užsienio kalba – Sebastiáno Leli „Fantastiška moteris“ (A Fantastic Woman).

Geriausias filmas:

  • „Pradink“ (Get Out)
  • „Vadink mane savo vardu“ (Call Me by Your Name)
  • „Floridos projektas“ (The Florida Project)
  • „Lady Bird“
  • „The Rider“

Geriausias debiutinis filmas:

  • „Ingrida keliauja į vakarus“ (Ingrid Goes West)
  • „Columbus“
  • „Menashe“
  • „Oh Lucy!“
  • „Patti Cake$“

Geriausia aktorė:

  • Frances McDormand – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • Salma Hayek – Beatriz at Dinner
  • Margot Robbie – I, Tonya
  • Saoirse Ronan – Lady Bird
  • Shinobu Terajima – Oh Lucy!
  • Regina Williams – Life and Nothing More

Geriausias aktorius:

  • Timothée Chalamet – Call Me by Your Name
  • Harris Dickinson – Beach Rats
  • James Franco – The Disaster Artist
  • Daniel Kaluuya – Get Out
  • Robert Pattinson – Good Time

Geriausia antro plano aktorė:

  • Allison Janney – I, Tonya
  • Holly Hunter – The Big Sick
  • Laurie Metcalf – Lady Bird
  • Lois Smith – Marjorie Prime
  • Taliah Lennice Webster – Good Time

Geriausias antro plano aktorius:

  • Sam Rockwell – Three Billboards outside Ebbing, Missouri
  • Nnamdi Asomugha – Crown Heights
  • Armie Hammer – Call Me by Your Name
  • Barry Keoghan – The Killing of a Sacred Deer
  • Benny Safdie – Good Time

Geriausias režisierius:

  • Jordan Peele – Get Out
  • Sean Baker – The Florida Project
  • Jonas Carpignano – A Ciambra
  • Luca Guadagnino – Call Me by Your Name
  • Benny Safdie, Josh Safdie – Good Time
  • Chloe Zhao – The Rider

Geriausias scenarijus:

  • Greta Gerwig – Lady Bird
  • Azazel Jacobs – The Lovers
  • Martin McDonagh – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • Jordan Peele – Get Out
  • Mike White – Beatriz at Dinner

Geriausias debiutinis scenarijus:

  • Emily V. Gordon, Kumail Nanjiani – The Big Sick
  • Kris Avedisian – Donald Cried
  • Ingrid Jungermann – Women Who Kill
  • Kogonada – Columbus
  • David Branson Smith, Matt Spicer – Ingrid Goes West

Geriausias operatoriaus darbas:

  • Sayombhu Mukdeeprom – Call Me by Your Name
  • Thimios Bakatakis – The Killing of a Sacred Deer
  • Elisha Christian – Columbus
  • Hélène Louvart – Beach Rats
  • Joshua James Richards – The Rider

Geriausias montažas:

  • Tatiana S. Riegel – I, Tonya
  • Ronald Bronstein, Benny Safdie – Good Time
  • Walter Fasano – Call Me by Your Name
  • Alex O’Flinn – The Rider
  • Gregory Plotkin – Get Out

Geriausias dokumentinis filmas:

  • „Veidai Kaimai“ (Faces Places)
  • „The Departure“
  • „Paskutinis žmogus Alepe“ (Last Men in Aleppo)
  • „Kūdikių fabrikas“ (Motherland)
  • „Quest“

Johno Cassaveteso apdovanojimas:

  • „Gyvenimas ir nieko daugiau“ (Life and Nothing More)
  • „Dayveon“
  • „Vaiduoklio istorija“ (A Ghost Story)
  • „Gražiausia sala“ (Most Beautiful Island)
  • „The Transfiguration“

Roberto Altmano apdovanojimas: „Mudbound“

Geriausias filmas užsienio kalba:

  • „Fantastiška moteris“ (A Fantastic Woman)
  • „120 dūžių per minutę“ (BPM / Beats Per Minute)
  • „Aš nesu ragana“ (I Am Not a Witch)
  • „Ledi Makbet“ (Lady Macbeth)
  • „Nemeilė“ (Loveless)

Bonnie apdovanojimas:

  • Chloé Zhao
  • So Yong Kim
  • Lynn Shelton
Komentarai