fbpx
Naujienos

Įvyko didžiausias Arūno Matelio filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ seansas

Nuotrauka iš filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ seanso „Kine po žvaigždėmis“

Rugpjūčio 6 dieną, “Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta” buvo parodytas Valdovų rūmų kieme. “Kinas po žvaigždėmis” – taip vadinasi kino teatro “Pasaka” rengiama kino seansų serija. Į dokumentinio filmo peržiūrą atėjo maždaug 900 žmonių – tai didžiausias kada nors įvykęs šio filmo komercinis seansas.

 Seanse dalyvavo ir pats filmo režisierius Arūnas Matelis, prieš filmą pasveikinęs taip gausiai susirinkusius žiūrovus bei patį kino teatrą “Pasaka”. Kino teatro atstovams buvo įteikta simbolinė dovana, imituojanti Tour de France ir Giro d’Italia apdovanojimą “Most combative” (liet. “Kovingiausias”), už atkaklų filmo rodymą ir gausų žiūrovų skaičių kino teatre “Pasaka”.

“Legendiniai Valdovų rūmai. Naktis, seansas iki 23:15. Tai kažkas nerealaus. 900 žiūrovų panašiau į roko koncertą, bet ne į dokumentinio filmo peržiūrą. Taip, Vilniuje ir geriausia publika, ir dar sava. Pagarba ir ačiū Jums širdingai!” – vėliau savo Facebook paskyroje rašė Arūnas Matelis.

Į filmo rodymą Valdovų Rūmuose bilietai jau buvo išparduoti rodymo išvakarėse. Kitas artimiausias filmo seansas vyks kino teatre “Skalvija”, Rugpjūčio 9 dieną, 21val. 15min.

Taip pat, jau šį sekmadienį, Rugpjūčio 12 dieną, įvyks “Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta” premjera Jungtinėje Karalystėje. Filmas bus rodomas Belfaste, “Pull Focus” dokumentinių filmų festivalyje, kurį rengia Belfasto kino festivalis. Premjeroje taip pat dalyvaus filmo režisierius Arūnas Matelis bei prodiuserė Algimantė Matelienė.

 

Komentarai
Arūno Matelio 1992 m. įkurta kūrybinė grupė „Nominum” buvo viena iš pirmųjų nepriklausomų kino studijų Lietuvoje. Kūrybinė grupė „Nominum“ savo dėmesį skiria meninės dokumentikos kūrimui, įvairaus žanro scenarijų ir idėjų vystymui, inovatyvių audiovizualinių projektų realizavimui.