fbpx
Reportažai

Įvyko filmo „Erelis Edis“ premjera

Filmo „Edis Erelis“ premjera Fotografė Kristina Sereikaitė
Filmo „Edis Erelis“ premjera
Fotografė Kristina Sereikaitė

Trečiadienio, kovo 23-iosios, vakarą „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre įvyko trečiojo Dexterio Fletcherio filmo premjera „Erelis Edis“ (Eddie the Eagle, 2016), kurioje dalyvavo pats režisierius kartu su žmona Dalia Ibelhauptaite.

Aš prisimenu Edį, kai prieš trisdešimt metų išvydau jį pirmą kartą televizoriuje. Anglijoje mes labai gėdijomės to pakvaišusio brito, kuris žiemos Olimpinėse žaidynėse užėmė paskutinę vietą. Ir tik po trisdešimties metų aš supratau, kad jis įdėjo visą savo sielą, kad būtų olimpiniu žaidėju, ir jog iš to galėtų išeiti įdomi istorija“, – apie filmui kilusią idėją dalinosi Dexteris Fletcheris.

Filmo „Edis Erelis“ premjera Fotografė Kristina Sereikaitė
Filmo „Edis Erelis“ premjera
Fotografė Kristina Sereikaitė

Filmo procesas prasidėjo, kai režisierius prieš maždaug 19-ka mėnesių paėmė į rankas scenarijų. „Tada scenarijų perskaitė Hugh Jackmanas ir juo labai susidomėjo. O kai Hugh sutinka vaidinti filme, reikalai pradeda judėti labai greitai“, – pasakojo režisierius.

Filmavimo metu visus šuolius atliko kaskadininkai, kadangi niekas nenorėjo, kad susižeistų aktoriai, kurie nebebūtų galėję filmuotis. Filmo premjeros jau įvyko Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Dexterio Fletcherio gimtinėje Didžiojoje Britanijoje.

„Aš labai džiaugiuosi, kad šį filmą galime parodyti Lietuvoje, šioje nuostabioje šalyje“, – teigė režisierius, kurio kitus du filmus bus galima išvysti Tarptautiniame Vilniaus kino festivalyje „Kino pavasaris“.

Premjeros akimirkos

Komentarai