fbpx
Naujienos

J. Foster režisuotame trileryje „Pinigų monstras“ – įspūdingas G. Clooney ir J. Roberts tandemas

Kadras iš filmo „Pinigų monstras“ „Acme Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Pinigų monstras“
„Acme Film“ archyvas

Kai vienoje patalpoje atsiranda ryškiausios Holivudo žvaigždės Jodie Foster, George’as Clooney bei Julia Roberts, pasaulį išvysta kai kas nuostabaus. Tiksliau sakant, pasaulis išvysta kai ką nuostabaus.  Birželio 3 dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliauja šio bendradarbiavimo rezultatas –  įtempto siužeto trileris „Pinigų monstras“. Šį kartą J. Foster ėmėsi režisierės darbo, o didžiuosiuose ekranuose išvysime įspūdingą J. Roberts ir G. Clooney tandemą.

G. Clooney filme teko vienos sėkmingiausių visų laikų finansinės televizijos laidos vedėjo, J. Roberts – tos pačios laidos prodiuserės vaidmenys. J. Foster juostą ėmėsi kurti prieš trejus su puse metų. Čia susipina ne tik finansinių machinacijų, bet ir žmogaus desperacijos, kai bankrutuojama, temos, susiduria televizijos ir finansų pasauliai.

„Manau, kad labai svarbu apie tai kalbėti dabar, kai pinigai yra tokie svarbūs, kad dėl jų galima padaryti viską, net žinant, jog teks likusį gyvenimą praleisti nelaisvėje. Finansiniai nusikaltimai, žmonių psichologinė būsena ir turto aktualumas veda prie bedugnės,“ – sako režisierė J. Foster.

Kadras iš filmo „Pinigų monstras“ „Acme Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Pinigų monstras“
„Acme Film“ archyvas

Jos nuomone, filmo „Pinigų monstras“ esmė – tapimas žmoniškais, taip pat – kaip svarbu įsiklausyti ir suprasti vienu kitus.

Juosta pasakoja istoriją apie vienos sėkmingiausių visų laikų finansinių TV laidų „Pinigų monstras“ vedėją Ly Geitsą (akt. George‘as Clooney), kuris yra užsitarnavęs „Volstryto burtininko“ pavardę.

Vieną dieną į televizijos studiją įsibrauna nepažįstamas vyras ir, grasindamas susisprogdinti, paima įkaitais visą „Pinigų monstro“ kūrybinę grupę. Netrukus tiesioginio eterio metu paaiškėja, kad, pasinaudojęs Ly Geitso patarimu investuoti į vieną įmonę, vyras prarado visas šeimos santaupas.

Desperacijos apimtas vyriškis įsitikinęs, kad laidoje žarstomi patarimai yra apgaulė, o „Pinigų monstro“ kūrėjai kartu su Volstryto finansininkais dalyvauja nusikalstamose finansinėse aferose. Tiesioginio eterio metu augančią įtampą stebi visa šalis, o laidos vedėjo ir prodiuserės bandymai įrodyti savo nekaltumą atskleidžia vis daugiau šokiruojančių detalių.

Įtempto siužeto trileris „Pinigų monstras“ į Lietuvą atkeliauja jau birželio 3 dieną.

Filmo anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"