fbpx
Naujienos

J.Gandolfini bijojo vaidinti paskutiniu jo filmu tapusioje komedijoje

Kadras iš filmo „Meilei nereikia žodžių“ „Du Kine“ archyvas
Kadras iš filmo „Meilei nereikia žodžių“
„Du Kine“ archyvas

Šiemet birželio mėnesį netikėtai širdies smūgio pakirtsas aktorius Jamesas Gandolfini kino žiūrovams geriausiai buvo pažįstamas, kaip kietų ir blogų vyrukų vaidmenų atlikėjas. Po šitiek „Sopranų“ serijų J.Gandolfinis buvo tapatinamas su mafijos pasauliu. Aktorius ir pats taip nuoširdžiai tuo buvo įtikėjęs, jog gavęs pasiūlymą vaidinti romantinėje komedijoje – nejuokais išsigando ir ilgai dėlsė sutikti. Vis tik, galiausiai pasiryžo sau nebūdingam vaidmeniui, ir, deja, tai tapo paskutiniu jo pasirodymu kine.

Romantiškoje komedijoje „Meilei nereikia žodžių“ J. Gandolfini įkūnija mielo, bet nerangaus vienišiaus Alberto personažą. Po skyrybų su karjeriste žmona, jis ilgai buvo vienišas, kol vieną dieną į jos gyvenimą atklydo… nauja moteris.

Filmo  „Meilei nereikia žodžių“ režisierė Nicole Holofcener atskleidė, kad prieš imdamasis šio vaidmens, J. Gandolfini nuogąstavo, jog jis nėra tinkamas pagrindiniam romantiškos komedijos herojui, tačiau rezultatas, nors pats aktorius jo ir nebeišvydo, pranoko visų lūkesčius.

Kad aktorius būgštavo dėl jam pačiam neįprasto vaidmens, patvirtino ir jo kolege filme tapusi žavioji aktorė Julia Louis-Dreyfus.

„Manau, iš pradžių Jamesas dėl šio vaidmens labiausiai dvejojo ne todėl, kad nenorėjo vaidinti komedijoje, o todėl, jog manė, kad yra netinkamas būti romantišku herojumi. Režisierei jis juokais vis sakydavo – gal tau duoti George Clooney telefono numerį? Jam tai tikrai lengva sužavėti moteris, o aš tam visai netinkamas, – pasakojo J. Louis-Dreyfus. –Bet, žinote, aš manau, kad būtent tai jo herojui suteikė dar daugiau mielumo ir nuoširdumo – trokštantis meilės, bet nežinantis, kaip elgtis, kad jos gautų. Juk realiame gyvenime tokių vyrų daug daugiau nei Georgų Clooney‘ių.“

Paskutiniu serialo „Sopranai“ žvaigždės filmu tapusi komedja „Meilei nereikia žodžių“ tai šmaikšti ir įžvalgi istorija, su humoru narinėjanti klaidžius santykių užkaborius, kai į juos įsipainioja daugiau nei du žmonės.

Išsiskyrusi ir vieniša mama Eva dienas leidžia mėgaudamasi masažuotojos darbu. Vienintelis jos rūpestis – liūdesys dėl netrukus į koledžą studijuoti išvyksiančios dukters. Slegiančias mintis moteriai netikėtai praskaidrina pažintis su mielu ir linksmu Albertu.

Nuoširdi jų draugystė Evai sužadina viltį, kad Albertas gali būti jos sielos draugas, tačiau visas kortas sumaišo į duris pasibeldusi nauja klientė Mariana. Ji – gražuolė poetė, beveik tobula moteris. Eva ir Mariana tampa geromis draugėmis, tačiau Evai ramybės neduoda nuolatinis Marianos bambėjimas apie savo buvusį netikėlį vyrą. Rodos, nieko čia blogo – moterys mėgta pasiskųsti, bet paaiškėja, kad tas netikėlis… tai Albertas! Nuolat girdėdama priekaištus naujajai simpatijai, Eva pradeda skaičiuoti vargšelio minusus ir abejoti jų santykių ateitimi…

Filmas Lietuvos kino teatruose pasirodys nuo gruodžio 6 d.

Filmo anonsas:

„Du Kine“ informacija

Komentarai