fbpx
Naujienos

J. Lawrence turi pasirinkti: mirti arba tapti Raudonuoju Žvirbliu

Kadras iš filmo „Raudonasis Žvirblis“
DU KINE archyvas

Žavioji amerikiečių aktorė Jennifer Lawrence, išgarsėjusi filme „Bado žaidynės“, keliasi į „007“ pasaulį naujame šnipinėjimo trileryje „Raudonasis Žvirblis“ (orig. „Red Sparrow“).

Tiesa, Holivudo aktorė tai daro ne viena, o kartu su „Bado žaidynių“ antrosios–ketvirtosios dalių režisieriumi Francis Lawrence, padėjusiu ne tik išgarsėti aktorei, bet ir stipriai pakeitusiu visos franšizės kelią.

Kino studijos „20th Century Fox“ trileryje, sukurtame pagal populiarų Jason Matthews to paties pavadinimo romaną „Raudonasis Žvirblis“, aktorė J. Lawrence vaidina buvusią baleriną, rusų šnipę Dominyką Egorovą, kuri norėdama parūpinti savo motinai reikiamą medicininę priežiūrą, įstoja į slaptą Rusijos žvalgybos programą – „Žvirblių mokyklą“ – kur išskirtinių jaunų žmonių kūnai ir protai yra paverčiami grėsmingiausiais pasaulyje ginklais.

Pasibaigus iškrypusiam ir net sadistiniam treniruočių procesui, Dominyka tampa pavojingiausiu kada nors programos sukurtu Žvirbliu, tačiau žaviajai šnipei pamilus CŽV pareigūną Natanielį (akt. Joel Edgerton) ir atsidūrus mirtinoje kryžkelėje, teks rinktis – meilė arba pareiga, mirti arba įvykdyti Raudonojo Žvirblio užduotį.

Filme „Raudonasis Žvirblis“ taip pat vaidina Joel Edgerton („Ryškumas“), Mary-Louise Parker („Rizikinga erzinti diedukus“), Ciaran Hinds („Teisingumo lyga“), Jeremy Irons („Teisingumo lyga“), Joely Richardson („Tiudorai“), Matthias Schoenaerts („Danų mergina“) ir Charlotte Rampling („Žudikų brolija“).

Įtempto siužeto veiksmo trileris „Raudonasis žvirblis“ kinuose nuo kovo 2 d.

Filmo anonsas:

Komentarai